Image
placeholder
Image
placeholder

Virsraksts

Ievads
Image
EXTRA Club logo

Īpaša atlaide degvielai

Iepildi kvalitatīvo miles degvielu ar īpašu atlaidi!
Image
EXTRA Club logo

Atlaide automazgāšanai

Tīrs auto jebkuros laika apstākļos. Mazgā ātri un ērti! EXTRA CLUB dalībniekiem 20% atlaide jebkurai mazgāšanas programmai! Piedāvājums neattiecas uz pašapkalpošanās automazgātavu.
Image
EXTRA Club logo

Dāvana!

Reģistrējies Circle K EXTRA CLUB un saņem dāvanā mazo uz vietas cepto smalkmaizīti pēc Tavas izvēles, pērkot standarta izmēra (L) karsto dzērienu.
Image
EXTRA Club logo

Katra 7. kafija dāvanā

Baudi lielisko Circle K kafiju un pārējos karstos dzērienus, un, ja esi Circle K EXTRA CLUB biedrs katru septīto mēs tev dāvinām! Bezmaksas kafijas kupons ir derīgs 1 mēnesi no tā izveidošanas brīža.
Image
EXTRA Club logo

Katrs 7. mūsu gatavots ēdiens dāvanā

Esi izsalcis? Tad izvēlies ēdienu no plašā Circle K klāsta. Reālais hotdogs, sātīgais burgers, svaigā bagete, gardā sviestmaize, siltā karstmaize, kā arī kartupeļi frī, nageti, zupa vai salāti - izvēlies jebkuru un katru septīto mēs tev uzsauksim! B
Image
EXTRA Club logo

Katrs 7. dzēriens dāvanā!

Tagad gardie Circle K uz vietas pagatavojamie aukstie dzērieni EXTRA CLUB biedriem īpaši izdevīgi! Palutini sevi ar saldējuma kokteili, uzņem vitamīnus ar svaigi spiesto apelsīnu sulu vai atvēsinies ar jebkuru no izlejamiem PolarPop dzērieniem un kat

Circle K EXTRA Club

Esi reģistrēts?