Image
Labdarības maratons
Image
Labdarības maratons
2020. gada "Dod pieci!" fokusā vardarbības mazināšana ģimenēs

Šī gada labdarības maratons “Dod pieci!” pievērsīsies vardarbībai ģimenē – sarežģītam un daudzslāņainam tematam, runājot gan par emocionālo, fizisko, finansiālo un cita veida vardarbību ģimenes locekļu starpā, gan par sekām un rīcības scenārijiem, lai dotu iespēju sākt dzīvi no jauna.

Maratona laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Ziedot.lv ātrās reaģēšanas jeb krīzes fondam, sniedzot finansiālu atbalstu galvenokārt sievietēm un bērniem, kas grib izrauties no apburtā loka – aiziet no vardarbīgām attiecībām –, bet nespēj to izdarīt atbalsta trūkuma dēļ.

No 14. līdz 27. decembrim skaidras un bezskaidras naudas ziedojumi tiek pieņemti arī „Circle K” degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. Pirmo reizi labdarības maratona vēsturē tiek nodrošināta ziedošanas iespēja klātienē visā Rīgā un arī ārpus galvaspilsētas.

Ziedojumus, sākot no EUR 5, apmaiņā pret mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā var veikt mājaslapā www.dodpieci.lv. Labdarības maratona "Dod pieci!" laikā no 17. līdz 23.decembrim radio skanēs tikai par ziedojumiem izvēlētās dziesmas. 

No 17. līdz 23. decembrim skaidras naudas ziedojumus būs iespējams veikt arī labdarības maratona Stikla studijā Vecrīgā, Doma laukumā. Ziedojot klātienē, maratona organizētāji lūdz ievērot drošības ierobežojumus un 2 m distanci. Ja vēlaties ziedot ar dziesmu, naudas ziedojuma kastē ievietojiet arī iepriekš sagatavotu lapiņu ar dziesmas nosaukumu un izpildītāja vārdu.

Uzzini vairāk par projektu šeit