Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Risinājumi uzņēmumiem

Neatkarīgi no Jūsu uzņēmuma izmēra un darbības veida, mēs esam parūpējušies par to, lai Jūs saņemtu augstākās klases produktus un apkalpošanu. Izvēloties kādu no Circle K risinājumiem uzņēmumiem, Jūs ietaupīsiet gan laiku, gan uzņēmuma līdzekļus. Mūsu mērķis ir laimīgs un apmierināts klients, tādēļ mēs ik dienas domājam par klientu ērtību un kvalitātes uzlabošanu.

Kā mēs sasniedzam šo mērķi?

  • Mēs piedāvājam plašāko staciju tīklu Latvijā ar 79 stacijām, kā arī iespēju izmantot Circle K Europe karti 29 Eiropas valstīs norēķiniem par degvielu un pakalpojumiem.
  • Mūsu klientu serviss ir diennakts atbalsts tieši Jums, atbildot uz visiem ar degvielu saistītajiem jautājumiem. Interneta vidē Jūsu atbalsts un rīks karšu parvaldīšanai ir pašapakalpošanās portals Card E-services.
  • Visas mūsu stacijas ir nodrošinātas ar miles un milesPlus degvielu priekš Jūsu auto, taču Jūs sevi variet palutināt ar svaigām smalkmizītēm, sviestmaizēm un gardo Circle K kafiju.
  • Lai produkti būtu augstākās klases, tiem arī ir jāatbilst visiem drosības standartiem, tadēļ mēs ik dienas sekojam līdzi gan pārtikas pagatavošanas procesam, gan uzpildēm, gan rūpējamies par savu darbinieku drošību stacijās.
  • Norēķināties par degvielu var gan priekšapmaksā, gan pēcapmaksā, kā arī ir iespēja pasūtīt degvielu vairumā uz sev nepieciešamo lokāciju.  

Aizvērt

Mainīt valodu