Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Kāpēc izvēlēties Circle K?

Circle K nodrošina unikālu risinājumu, kas palīdz samazināt kopējās transportēšanas izmaksas.

Lai sasniegtu konkurētspējīgas priekšrocības, uzņēmumam jāapsver visi elementi, kas gan tieši, gan netieši veido transportēšanas izmaksas. Pieredze rāda, ka ir 6 elementi, kas ir īpaši svarīgi jebkuram biznesam ar savu atoparku - degvielas uzpildes staciju tīkla pārklājums, piedāvāto produktu kvalitāte un klāsts, profesionāls diennakts atbalsts, efektīva degvielas karšu pārvaldīšana, naudas plūsmas un pirkumu izsekojamība un komfortabla atpūta ceļā. 

Katrs no šiem elementiem var radīt neparedzētus izdevumus, ja par tiem nedomā ilgtermiņā. Ja degvielas uzpildes staciju tīkla pārklājums nebūs optimāls, šoferim būs jānovirzās no ieplānotā maršruta, tādā veidā tiks patērēts papildus laiks un degviela, kas rezultēsies neparedzētajos izdevumos. Šādā veidā katrs no elementiem var ietekmēt jūsu kopējos transportēšanas izdevumus.  Vairāk par katru no elementiem vari uzzināt attiecīgajā sadaļā.

Vēlos, lai ar mani sazinās

Aizvērt

Mainīt valodu