Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

2018.1.3

Agnese Kleina izveidojusi džemperu sēriju ēdienmīļiem

Ēdienmīļi ir pārliecināti, ka garšīgs un kvalitatīvs ēdiens ir māksla – līdzīgi domā arī Benji Knewman redaktore Agnese Kleina, kura sadarbībā ar Circle K izveidojusi īpašu ēdieniem veltītu vārdnīcas izdevumu. Tajā mūsdienīga humora manierē izskaidroti tādu uzkodu nosaukumi kā siera burgers, kruasāns, fokača (foccacia) ar tunci un Latvijas hotdogs – vārdu tulkojumi attēloti uz četriem dizaina džemperiem.

“Jau divus gadus veidojam Benji Knewman latviešu valodas vārdnīcu, ar kuras palīdzību mācām latviešu valodu visai pasaulei. Aicinājums radīt skaidrojumus Benji Knewman stilā iecienītiem Circle K ēdieniem nāca tieši laikā, jo ēdamlietas vārdnīcā vēl nebija iekļautas. Visaizraujošāk bija domāt definīciju Latvijas hotdogam,” stāsta Agnese Kleina.

Par Circle K

Circle K stacijās pieejami vairāk nekā 50 dažādi ēdieni, turklāt ēdienu sortiments regulāri tiek papildināts ar jauniem produktiem, piemēram, dažādām uz vietas gatavotām sviestmaizēm un netradicionāliem burgeriem – ribburgeru un wraburgeru. Circle K galvenās prioritātes ēdienu gatavošanā ir produktu kvalitāte un garša, kā arī augstākā līmeņa pārtikas drošība.

Papildu informācija:
Inga Cīrule
Circle K Latvia komunikācijas konsultante
Mob. tālr.:20279688
E-pasts: inga.cirule@ka.lv
Aizvērt

Mainīt valodu