Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

2018.9.7

Circle K piešķir papildu brīvdienas Dziesmu un deju svētku dalībniekiem

Atbalstot Dziesmu un deju svētku kustību, Circle K saviem dziedošajiem un dejojošajiem darbiniekiem piešķīris divas uzņēmuma apmaksātas brīvdienas.

“Lai tik grandiozi svētki izdotos visaugstākajā līmenī, pēdējā gatavošanās nedēļā dziedātājiem un dejotājiem jāvelta daudz laika mēģinājumiem. Zinām, ka to apvienot ar darba pienākumiem ir diezgan sarežģīti, jo īpaši tad, ja dzīves vai darba vieta atrodas ārpus Rīgas. Tieši tāpēc vairums izšķīries par sava atvaļinājuma dienu izmantošanu tam, lai varētu pilnvērtīgi sagatavoties svētkiem,” stāsta SIA “Circle K Latvia” izpilddirektore Gunta Jēkabsone.

Circle K kā ilggadējs Dziesmu un deju svētku atbalstītājs augstu vērtē Latvijas kultūras mantojuma saglabāšanu, tāpēc visiem saviem darbiniekiem, kuri šogad piedalījās svētkos, uzņēmums svētku nedēļas laikā piešķīris divas apmaksātas brīvdienas. “Papildu brīvās dienas ir paldies visiem mūsu dziedošajiem un dejojošajiem darbiniekam par viņu ieguldījumu kopīgo svētku radīšanā, jo arī šādi varam atbalstīt Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku tradīciju,” saka G. Jēkabsone.
Par Circle K

Circle K Latvia ir vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas mazumtirgotājs Latvijā, kas piedāvā augstākās kvalitātes produktus un nodrošina izcilu apkalpošanu. Latvijas darba devēju topā Circle K atzīts par Labāko Darba Devēju Tirdzniecības sektorā trīs gadus pēc kārtas.


Papildu informācija:
Kate Nītiņa
Circle K Latvia
29152192
kate.nitina@ka.lv
Aizvērt

Mainīt valodu