Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Vasaras prieki ir kustībā – saulaina pludmale, aktivitātes ar draugiem, izbraukumi pie dabas un, protams, ceļojumi. Lai kur Tu dotos, vienmēr esi labā omā un ar visu nepieciešamo līdzi stilīgā Lotto zīmola somā!

Iepazīsties ar akcijas noteikumiem:

"Lotto" akcijas noteikumi
Atvērt

1. Par katriem 5 EUR, kas iztērēti par pirkumu jebkurā Circle K pilna servisa DUS visā Latvijā, saņem vienu akcijas uzlīmi. Par pirkumu 10 EUR vērtībā attiecīgi saņem divas uzlīmes utt.

2. Ja iegādātās degvielas apjoms vienā pirkuma reizē ir 100 l vai vairāk, par pirkumu 20 EUR vērtībā saņem vienu uzlīmi, par pirkumu 40 EUR vērtībā attiecīgi saņem divas uzlīmes utt.

3. Lai iegādātos kādu no akcijas precēm par īpašo cenu, jāsakrāj 10 uzlīmes.

4. Ielīmē saņemtās uzlīmes grāmatiņā, sakrāj tās nepieciešamajā apjomā un iesniedz stacijas pārdevējam, lai iegādātos kādu no akcijas precēm par norādīto cenu jebkurā pilna servisa Circle K DUS visā Latvijā.

5. Izsniedzamo uzlīmju skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas čekā (ieskaitot atlaides un PVN).

6. Uzlīmes tiek izsniegtas tikai kopā ar čeku tā izsniegšanas brīdī.

7. Ja maksājumu esi veicis āra maksājuma terminālī pie degvielas sūkņa vai automazgātavas iebrauktuves, uzlīmes vari saņemt, uzreiz dodoties pie kases un uzrādot pārdevējam termināļa izdoto čeku.

8. Uzlīmes netiek piešķirtas par pirkumiem, kas veikti automātiskajās uzpildes stacijās Circle K.

9. Uzlīmes var līmēt tikai oriģinālajās uzlīmju grāmatiņās. Citas formas un izmēra grāmatiņas akcijas preču iegādei nav derīgas.

10. Akcijai derīgas tikai uzlīmes, kas izdotas šīs akcijas laikā.

11. Jebkurš dalībnieks akcijā drīkst piedalīties vairākkārtīgi.

12. Akcijas stendā izvietotie preču paraugi netiek pārdoti.

13. Uzlīmju akcijas preces ir pieejamas ierobežotā daudzumā. Akcija ir spēkā, kamēr prece ir veikalā.

14. Eksponēto preču paraugu vizuālais izskats (piemēram, krāsa) var atšķirties no izsniedzamās preces.

15. Akcijas uzlīmes tiek izsniegtas no 10.05.2018. līdz 29.08.2018.

16. Akcijas uzlīmes iespējams apmainīt pret precēm līdz 12.09.2018. (ieskaitot).

LOTTO DIAMOND KOLEKCIJA  

Itāļu sporta zīmols Lotto ir iecienīts pasaulē jau kopš tā pirmsākumiem 1973. gadā. Tā produkti apvieno itāļu modei raksturīgu vieglumu, modernās tehnoloģijas un izcilu kvalitāti. Lotto Diamond kolekcija ir radīta, lai kalpotu tev visdažādākajās dzīves situācijās – gan ikdienas gaitās, gan sportā un ceļojumos. Tā ir lieliski piemērota aktīva dzīvesveida cienītājiem, kā arī visiem, kas novērtē kvalitāti un kustības brīvību.

Aizvērt

Mainīt valodu