Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

"Skrāpē un laimē" līdz 13.janvārim. Ceļā uz svētkiem ar vērtīgām balvām!
Katru dienu līdz 13. janvārim apmeklē vietni www.skrapeunlaime.lv, piedalies spēlē un iegūsti kādu no 9000 balvām, starp kurām ik dienas paslēpusies arī Circle K dāvanu karte 50 EUR vērtībā!

Spēles periodā katru dienu vari skrāpēt vienu reizi, bet EXTRA Club biedriem ir iespēja spēlēt vienu papildu reizi  – kopā divas reizes dienā!

Lai piedalītos spēlē, tev:

  • nepieciešams dators vai mobilā ierīce ar piekļuvi internetam vai datu apraidei;
  • jāapmeklē saite: www.skrapeunlaime.lv un jāreģistrē savs mobilā tālruņa numurs (numuram jābūt reģistrētam Latvijā);
  • jāiepazīstas ar Akcijas pilnajiem noteikumiem;
  • jāuzspiež poga “Spēlēt” un ar pirksta vai datora peles kustību jānokasa spēles laukums – ja tajā atklāsies trīs vienādi balvas attēli, tu esi laimējis.
Balvu saņemšanas kārtība
Ja esi laimējis kādu no ikdienas balvām, uz tavu mobilo tālruni tiks nosūtīta īsziņa. Balvu varēsi saņemt Circle K pilna servisa degvielas uzpildes stacijās (turpmāk tekstā Circle K DUS) 7 dienu laikā kopš īsziņas saņemšanas brīža. Dodies uz izvēlēto DUS un seko saitē norādītajiem soļiem.  Piecu minūšu laikā tev jāuzrāda Circle K DUS darbiniekam balvas kupons, kurā redzams balvas un stacijas nosaukums un laika atskaite. Pievērs uzmanību, ka balvu pieejamība Circle K DUS ir atkarīga no preču sortimenta katrā konkrētā tirdzniecības vietā (precīza informācija pilnajos noteikumos).

Ja esi laimējis kādu no Circle K dāvanu kartēm 50 EUR vērtībā, sazināsimies ar tevi personīgi un aicināsim laimestu saņem 7 dienu laikā SIA „Circle K Latvia”, juridiskā adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija, 7. stāvā, vai norādot sev ērtu Circle K degvielas uzpildes staciju uz kuru degvielas dāvanu karte tiks nosūtīta.

Svarīgi!
  • kamēr neesi apmainījis savu kuponu pret balvu Circle K DUS, citas balvas laimēt nav iespējams;
  • laimētās balvas ir jāizņem 7 dienu laikā kopš laimēšanas brīža, citādi tās dzēšas
Saglabā www.skrapeunlaime.lv saiti kā grāmatzīmi, lai turpmāk varētu tai ērti piekļūt, izmantojot saīsni uz sava viedtālruņa ekrāna.
Spēles periods: 01.12.2019. – 13.01.2020. (ieskaitot)

Lai balvām bagāts svētku ceļš!

Iepazīsties ar akcijas „Skrāpē un laimē” noteikumiem:

Spēles „Skrāpē un laimē” pilnie noteikumi Atvērt

Noteikumi un nosacījumi
1. Spēli nodrošina SIA „Circle K Latvia” (uzņēmuma reģistrācijas numurs: 40003064094, juridiskā adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija).
2. Spēle norisinās no 02.12.2019 līdz 13.01.2020. (ieskaitot)
3. Spēle norisinās visā Latvijas Republikā.
4. Lai pieteiktos dalībai un iegūtu plašāku informāciju par spēli, izmantojiet tiešo saiti: https://www.skrapeunlaime.lv/.
5. Spēles periodā, spēli katru dienu dalībnieks var spēlēt 1 reizi. EXTRA Club lojalitātes programmas dalībniekiem ir iespēja spēlēt 1 papildus reizi - kopā 2 reizes dienā (ja dalībnieks piesakās EXTRA Club lojalitātes programmai spēles laikā – papildus spēles reize tiek pievienota nākamajā darba dienā). Spēle notiek dalībniekam noskrāpējot spēles laukumu. Spēlētājs laimē, ja noskrāpētajā laukumā ir 3 vienādi attēli.
6. Ikdienas balvas:
6.1. Jebkura mazā, uz vietas ceptā smalkmaizīte par brīvu
6.2. Jebkurš Hotdogs par brīvu
6.3. Jebkurš Hotdogs ar 50% atlaidi
6.4. Jebkurš Burgers ar 50% atlaidi
6.5. Jebkurš karstais dzēriens ar 50% atlaidi
6.6. Jebkurš karstais dzēriens par brīvu
6.7. Jebkurš logu šķidrums 4L par brīvu
6.8. Degvielas atlaide, 6 centi litrā (vienam pirkumam)
6.9. Gāzēts dzeramais ūdens Circle K 1.5L par brīvu
6.10. Negāzēts dzeramais ūdens Circle K 1.5L par brīvu
6.11. Želejkonfektes Circle K par brīvu (1 iepakojums, 150gr)
6.12. Dabīgais minerālūdens 'Re:Fresh Natural 0.765L par brīvu
6.13. Rieksti Circle K par brīvu  (1 iepakojums. 150gr)
6.14. Coca Cola, 0,33l par brīvu
6.15. Batoniņš YES (Nestle, 1 gab.) par brīvu
6.16. Batoniņš Better4Y (1 gab.) par brīvu
6.17. Šokolādes batoniņš MARS 51G par brīvu
6.18. Circle K Tīrīšanas salvetes stiklam par brīvu (1 iepakojums)
6.19. Circle K Tīrīšanas salvetes par brīvu (1 iepakojums)
6.20. Wunderbaum eglīte (1 gab.) par brīvu
6.21. BELLORA dvieļu komplekts baltā krāsā ar 68% atlaidi
6.22. BELLORA dvieļu komplekts tumši zilā krāsā ar 68% atlaidi
6.23. BELLORA lielais vannas dvielis baltā krāsā ar 75% atlaidi
6.24. BELLORA vannas istabas paklājs baltā krāsā ar 70% atlaidi
6.25. BELLORA vannas istabas paklājs tumši zilā krāsā ar 70% atlaidi
6.26. CARL SCHMIDT SOHN 200ml glāzes 2 gab. ar 60% atlaidi
6.27. CARL SCHMIDT SOHN 350 ml glāzes 2 gab. ar 60% atlaidi
6.28. SPONGEBOB SQUERPANTS bļodu komplekts ar 58% atlaidi
6.29. SPONGEBOB SQUERPANTS šķīvju komplekts ar 58% atlaidi
6.30. SPONGEBOB SQUERPANTS galda paliktņu komplekts ar 70% atlaidi
6.31. SPONGEBOB SQUERPANTS bļodu komplekts par brīvu
6.32. SPONGEBOB SQUERPANTS šķīvju komplekts par brīvu
6.33. SPONGEBOB SQUERPANTS galda paliktņu komplekts par brīvu
6.34. Circle K DĀVANU KARTE 50 EUR vērtībā
6.35. Jebkurš logu šķidrums 4L ar 50 % atlaidi
7. Lai piedalītos spēlē, nav nepieciešams veikt pirkumu vai maksāt dalības maksu.
8. Spēlētājs nelaimēs balvu, ja pirms tam jau būs laimējis balvu, bet nebūs atprečojis to stacijā. Lai laimētu atkal ir jāatprečo esošais balvas kupons.
9. Circle K DĀVANU  KARTES 50 EUR laimests jāsaņem septiņu dienu laikā personīgi SIA „Circle K Latvia”, juridiskā adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija, 7. stāvā, vai norādot sev ērtu Circle K degvielas uzpildes staciju uz kuru degvielas dāvanu karte tiks nosūtīta. Degvielas dāvanu kartes tiek izsniegtas uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) un parakstot pieņemšanas un nodošanas aktu. Ar laimētājiem Circle K sazināsies personīgi.
10. Ja cilvēks reģistrējas Circle K EXTRA Club lojalitātes programmai – papildus spēles iespēja parādīsies tikai nākamajā dienā.
11. Circle K neuzņemas atbildību par pieteikumiem, kas jebkādu (t.sk. tehnisku) iemeslu dēļ nav pieņemti. Lai veiksmīgi piedalītos spēlē, Circle K iesaka izmantot tikai jaunākās un atjaunotās iOS un Android bāzes viedtālruņu programmu versijas. Spēle netiek atbalstīta uz telefoniem, kas nav viedtālruņi (nav pieejams internets un skārienjūtīgs ekrāns).
12. Circle K patur tiesības jebkurā brīdī un laiku pa laikam bez iepriekšēja paziņojuma veikt izmaiņas šīs spēles noteikumos, kā arī uz laiku vai pavisam pārtraukt šo spēli (tostarp, bez ierobežojumiem, ja ir notikusi krāpšana, vai arī ir radušās aizdomas par iespējamu krāpšanu).
13. Circle K nav atbildīgs par neprecīzu informāciju, kas saistīta ar balvām, ko dalībniekam sniegusi jebkura ar šo konkursu saistīta trešā puse.
14. Balvas nav iespējams apmainīt pret naudu. Balvas nav nododamas citām personām. Ja balvas nav pieejamas, uzņēmumam ir tiesības bez iepriekšēja paziņojuma jebkuru balvu aizstāt ar līdzvērtīgu preci.
15. Laimētās atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.
16. Norēķinoties par laimestiem, kuru iegādei piešķirta atlaide, nevar izmantot Circle K uzņēmuma kartes.
17. Spēles laimētāji tiks izvēlēti ar programmatūras palīdzību no pieteikumiem, kas saņemti un pārbaudīti no Circle K un viņu partneru puses.
18. Spēles uzvarētājs uzreiz uz ievadīto telefona numuru, saņems īsziņu ar saiti uz laimestu. Laimests būs jāuzrāda Circle K DUS darbiniekam. Laimētās balvas būs iespēja saņemt Circle K DUS līdz 2020. gada 27. janvārim (ieskaitot). Ja laimētājs neizņem balvu 7 dienu laikā, Circle K patur tiesības laimēto balvu atsavināt no laimētāja un ievietot atpakaļ izlozē.
19. Spēli un šos noteikumus regulē Latvijas tiesību akti, un jebkuru strīdu izskatīšana notiek Latvijas tiesā.
20. Spēles dalībnieku personas dati tiks izmantoti tikai saskaņā ar spēkā esošo ES datu aizsardzības regulējumu (VDAR) un tie netiks izpausti trešajām pusēm bez dalībnieka iepriekšējas atļaujas. Datu drošu apstrādi veic BrandMobile Aps, Strandvejen 64D, 2900 Hellerup (uzņēmuma reģ. Nr. 36563508), Dānijā. Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem, lūdzu, dodaties uz saiti: https://id.circlekeurope.com/customer/#/
21. Dalībnieks piekrīt, ka SIA „Circle K Latvia” var lūgt iesniegt un apstrādāt spēles lietotāja tālruņa numuru. Tālruņa numurs tiks izmantots kā dalībnieka reģistrācijas numurs spēlei, kā arī, lai nodrošinātu balvas saņemšanu. Visu dalībnieku tālruņa numuri tiks dzēsti 30 kalendāro dienu laikā pēc spēles noslēguma. Plašākai informācijai par personas datu apstrādi lūdzam iepazīties ar Circle K Privātuma paziņojumu: https://www.circlek.lv/lv_LV/pg1334110874289/Priv%C4%81tuma_pazinojums.html
22. Dalībnieks piekrīt, ka SIA “Circle K Latvia” kopā ar tālruņa numuru saglabās spēles lietotāja ierīces IP adresi, kas nepieciešama, lai nodrošinātu iespējamo pretenziju izskatīšanu un samazinātu spēles ļaunprātīgu izmantošanu.
23. SIA “Circle K Latvia”, SIA “Circle K Business Centre” un Circle K franšīžu darbinieki nekvalificējas dāvanu kartes 50 EUR vērtībā balvas izlozei.
24. Ar spēli saistītie Circle K lēmumi ir galīgi, un nekāda sarakste attiecībā uz šiem lēmumiem netiks veikta.
25. Akcijas organizators neatbild par:
25.1. dalībnieku iespējamajiem izdevumiem, kas radušies, lietojot spēli;
25.2. sekām, kas radušās nepareizas datu sniegšanas dēļ, vai citām dalībnieka vainas dēļ radušām neprecizitātēm;
25.3. sekām, kas radušās ievadot reģistrācijas personīgos datus publiski pieejamās ierīcēs un ekrānos;
25.4. tehniskām problēmām, kuras radušās tehniskās ierīcēs, no kuras tiek veikta reģistrācija, bojājumu vai interneta traucējumu dēļ;
25.5. trešo personu vai subjektu kļūdām, nolaidību un darbībām, kuru dēļ rodas kavēšanās balvu saņemšanas vai spēles spēlēšanas laikā.
25.6. organizatora un dalībnieka tiesības un pienākumi aprakstīti tikai šajos noteikumos, kā arī spēkā esošajos normatīvajos aktos. Visai informācijai par akciju, kas atrodama reklāmas materiālos, ir informatīvs raksturs.
25.7. visas preču zīmes un citus elementus šajos materiālos aizsargā vispārīgie nosacījumi Par Preču zīmes un autortiesības intelektuālā īpašuma tiesībām, tie pieder SIA „Circle K Latvia” un tos nedrīkst izmantot bez rakstiskas SIA „Circle K Latvia” atļaujas. Neatļauta šādu materiālu izmantošana var būt pretrunā ar SIA „Circle K Latvia” vai trešo personu tiesībām.
25.8. spēles lietotājs un/vai trešās personas nedrīkst ne pilnībā, ne daļēji pārveidot, kopēt, pavairot, izstādīt, atveidot vai kādā citādā veidā publicēt vai izplatīt SIA „Circle K Latvia” materiālu.
25.9. akcijas organizatori saglabā tiesības anulēt Circle K dāvanu kartes 50 EUR laimesta rezultātus, ja atklājas, ka tās dalībnieki nav ievērojuši šajos noteikumos atrunātās prasības.
25.10. akcijas Organizētājs patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma veikt izmaiņas akcijas noteikumos, lai nodrošinātu akcijas drošu un godīgu norisi. Akcijas noteikumu izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža spēlē – akcijas noteikumu sadaļā.
26. Pieteikšanās dalībai spēlē uzskatāma par piekrišanu ievērot šos noteikumus un nosacījumus.
27. Bonusa spēle “Ziemassvētku kalendārs”: ar lēcieniem (klikšķi) pārvieto dāvanu pa stāviem ar mērķi to pēc iespējas ātrāk nogādāt kamanās. Punktu skaits tiek aprēķināts, ņemot vērā spēles laiku (ātrumu) un izdarīto klikšķu skaitu. Spēlējot pamata spēli "Skrāpē un laimē" katru dienu iegūsti 50 punktus bonusa spēlē "Ziemassvētku kalendārs". Bonusa spēles rezultāti neietekmē "Skrāpē un laimē" balvu izspēli.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Klientu servisu www.circlek.lv/klientuserviss

Aizvērt

Mainīt valodu