Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Iepazīstinām ar jaunajiem Statoil hotdogiem! Visiem, kas smagi strādā, jo reālam darbam vajag Reālus HOTDOGUS!

Hotdogi var būt diezgan atšķirīgi. Tie, ko mēs saucam par reāliem hotdogiem, ir ar sulīgu desu, kraukšķīgu bekonu, grauzdētiem sīpoliem, svaigiem dārzeņiem un kūstošu sieru, kā arī jaunām krēmīgām mērcēm un piedevām no dažādu pasaules tautu virtuves. Kārdinošs pildījums, kas sniedz svaigus atklājumus un jaunu garšas pieredzi no atšķirīgām kultūrām. 
Kad vien esi izsalcis vai dodies ceļā, nogaršo jaunos Reālos hotdogus!

Kabanos speciālais

Kabanos desiņa  graudu-auzu pārslu maizē ar kraukšķīgu bekonu, grauzdētiem sīpoliem, svaigiem tomātiem, kūstošu sieru, krēmīgu sinepju mērci un Chipottle mērci.

Amerikāņu ar BBQ mērci

Sulīga Gril desiņa kviešu „Buffalo” maizē ar kraukšķīgu bekonu, svaigiem ledus salātiem, grauzdētiem sīpoliem, BBQ burbona mērci un hotdogu mērci.

Latvijas ar štovētiem kāpostiem

Sulīga Knaker desiņa graudu - auzu pārslu maizē ar smeķīgiem štovētiem kāpostiem, grauzdētiem sīpoliem, kraukšķīgu bekonu un krēmīgu sinepju mērci.

Dubultais ar BBQ mērci

Divas sulīgas grildesiņas kraukšķīgā Hot dog maizē ar BBQ burbona mērci un majonēzi.

Aizvērt

Mainīt valodu