Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Circle K Latvia

Vadības grupas pārstāvji

Gunta Jēkabsone, Izpilddirektore Atvērt

Sāka šeit strādāt kā DUS pārdevēja pirms apmēram 100 gadiem 😊. Zina par šo uzņēmumu visu, un bezgalīgi to mīl. Saka, ka darbs ir kā hobijs, un par hobiju trūkumu arī sūdzēties nevar: paveikti vairāki X-reisi, dejots Dziesmu un Deju svētkos, noskriets maratons,  kāpts kalnos, ceļots, izveidota viena skaista un laimīga ģimene. Guntas noslēpums ir māka baudīt un darīt to, kas patīk, gan darbā, gan atpūtas brīžos. No sirds un ar pārliecību.

Viesturs Astičs, Mazumtirdzniecības tīkla direktors Atvērt

Circle K Latvia leģenda, cilvēks, kuru citē un kura dalība sapulcē vai projektā ir kvalitātes garantija. Kāpēc? Izcilas analītiskas spējas un stratēģiska domāšana apvienojumā ar neticamo enerģijas līmeni, dziļu cilvēcīgumu un optimismu. Vēl - gādīgākais tētis un vīrs pasaulē, politisko tendenču un moderno tehnoloģiju pazinējs. Kā tas ir iespējams? Nezinu. Unikāls cilvēks un līderis ar lielo L.

Gatis Pavārs, Veikala preču un pakalpojumu attīstības direktors Atvērt

Stāv uz zemes ar abām kājām un nodrošina reālu un pragmātisku pieeju it visā. Viņš darbojas mazumtirdzniecībā kopš bērnības un izpratne par tās veiksmes receptēm ir daļa no viņa DNS. Ikdienā Gatis nerunā daudz, taču viņš jādzird, ja stāsts ir par jaunu produktu vai uzlaboto veikala plānojumu! Garšīgi sanāk. Citas dzīves kaisles ir teniss, makšķerēšana, meitas un dēla audzināšana.

Alvis Ērglis, Pārdošanas direktors Atvērt

Viņa stiprās puses ir fokuss un mērķtiecība apvienojumā ar elastīgu pieeju un spēju ieklausīties. Šīs šķietami nesavienojamas lietas ir viņa veiksmes atslēga. Ar Alvi ir ļoti viegli: tiešs, pragmātisks,  izpalīdzīgs, 90% laika smaida. Aiz muguras karjera sportā, darbs projektu vadībā IT jomā, panākumi marketingā un pārdošanā lielos Latvijas uzņēmumos. Trijos vārdos: izcils pārdošanas vadītājs.

Jekaterina Leidmane, Biznesa atbalsta direktore Atvērt

Kas svarīgāks: gudra stratēģija vai labi cilvēki? Viņai padodas sasniegt abus, jo prot gan atrast risinājumus pat ļoti sarežģītās situācijās, gan aiz katra biznesa lēmuma ieraudzīt cilvēkus. Ar iespaidīgu pieredzi visdažādāko uzņēmumu un dzīves situāciju cilvēku vadībā, taču savās vērtībās minimālisma kustības piekritēja. Taupa lietas, novērtējot dzīves doto un citu cilvēku darbu, taču netaupa emocijas. Ja smejas, tad no sirds, ja pārdzīvo, tad arī. Būs klāt un atrādīs pareizos vārdus tad, kad palīdzība tev visvairāk nepieciešama.

Aizvērt

Mainīt valodu