Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Naftas produktu terminālis

Lai efektīvāk darbotos naftas produktu tirgū, Circle K Latvijā ir savs naftas produktu terminālis, kas atrodas Rīgā, Laivinieku ielā 7.

Naftas produktu terminālis ir degvielas uzglabāšanas vieta, kas sastāv no sešiem 5000 m3 rezervuāriem, dzelzceļa izkraušanas un iekraušanas estakādes un kuģu piestātnes. Piestātni ar tvertnēm savieno 1200 m gara cauruļvadu līnija. Degviela terminālī tiek piegādāta ar tankkuģiem (līdz 20 000 tonnām), kuri pietauvojas termināļa piestātnē, kā arī pa dzelzceļu.

Terminālī degviela tiek iepildīta degvielas vedējos, kas to nogādā līdz degvielas uzpildes stacijām visā Latvijā. Bet ar dzelzceļa transportu degviela tiek nosūtīta arī degvielas termināļiem Igaunijā un Lietuvā.

Circle K rūpējas par drošību, tāpēc Rīgas termināļa celtniecībā tika izmantoti augstākie drošības un tehnoloģijas standarti, kādi tiek piemēroti termināļu celtniecībai Skandināvijā, tādējādi šis kļuva par vienu no modernākajiem termināļiem Eiropā gan drošības, gan izmantotās tehnoloģijas ziņā.

Aizvērt

Mainīt valodu