Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK
Jaunumi

2017.19.6

“Circle K” atver jaunu degvielas uzpildes staciju Tīnūžos

No 16. jūnija “Circle K” tīklā darbu uzsākusi jauna degvielas uzpildes stacija (DUS) Tīnūži, kas atrodas uz autoceļa P5 (Ogre – Ulbroka). Šī būs jau 14. degvielas uzpildes stacija, kas “Circle K Latvia” tīklā darbosies uz franšīzes pamata.

DUS “Tīnūži” piedāvā pilnu pakalpojumu spektru privātpersonām un biznesa klientiem. Tīnūžos ir iespēja uzpildīt miles un milesPLUS degvielas, autogāzi un kravas automašīnu šoferiem pieejams AdBlue šķīdums.

Autovadītāji veikalā atradīs visus iecienītos “Circle K” produktus – kafiju, smalkmaizītes, hotdogus un citus, ko nesteidzīgi nobaudīt ērtajā kafejnīcas zonā vai labiekārtotajās atpūtas vietās. DUS teritorijā pieejams arī plašs stāvlaukums kravas automašīnu vadītājiem. 

Tāpat kā citās “Circle K” degvielas uzpildes stacijās, īpaši padomāts par vides un drošības prasību ievērošanu. Papildu tam, teritoriju aprīkojot ar LED apgaismojumu.

Degvielas uzpildes stacijā strādā 10 jauni darbinieki.
 
Par “Circle K Latvia”
“Circle K Latvia” degvielas uzpildes stacijas ir daļa no starptautiska uzņēmuma ar vairāk nekā 15 tūkstošiem “Circle K” ērtas iepirkšanās veikalu un degvielas uzpildes staciju, kurās strādā 100 tūkstoši darbinieku. Ik dienu “Circle K” veikalos un degvielas uzpildes stacijās tiek apkalpoti miljoniem cilvēku visā pasaulē. “Circle K Latvia” tīklā ir jau 81 tirdzniecības vieta, tostarp arī ērtas iepirkšanās veikals Vecrīgā.

Papildu informācija:
Anete Ezeriete,
“Circle K Latvia” sabiedrisko attiecību konsultante
Mob. tālr.:29940406
E-pasts: anete.ezeriete@ka.lv
Aizvērt

Mainīt valodu