Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Korporatīvā atbildība

“Circle K Latvia” korporatīvās atbildības pamatā ir uzņēmuma biznesa mērķu īstenošana, vienlaicīgi ņemot vērā sabiedrības un uzņēmuma vajadzības. “Circle K Latvia” iesaistās dažādu sabiedrībai nozīmīgu projektu īstenošanā, un savā darbībā stingri īsteno antikorupcijas un ētikas politiku, kalpojot kā piemērs ikdienas sadarbībā ar saviem klientiem un partneriem.

Uzņēmums aktīvi piedalās dažādu sabiedrisko organizāciju darbībā un atbalsta sabiedrībai un valstij nozīmīgus projektus. Lai veicinātu biznesa vides sakārtošanu un ekonomisko izaugsmi, “Circle K Latvia” ir FICIL ( Foreign Investor Council in Latvia) biedrs, Latvijas Darba devēju konfederācijas ( LDDK) un Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas (LDTA) biedrs.
 
“Circle K Latvia” ir ilggadējs Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku atbalstītājs, jau vairākus gadus Ceļu Satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sadarbības partneris, kā arī sadarbojas ar
Drošas braukšanas skolu.

“Circle K Latvia” sadarbojas arī ar invalīdu un viņu draugu apvienību „Apeirons”, lai palīdzētu talantīgiem jauniešiem ar invaliditāti nokļūt savā mācību iestādē – skolā vai augstskolā.
 
 
Vide
“Circle K Latvia” savā darbībā orientējas uz ilgtspējīgu attīstību un videi draudzīgiem risinājumiem, izvirzot augstas prasības pret sevi un saviem sadarbības partneriem. Viens no “Circle K Latvia” pamatprincipiem ir radīt nulles kaitējumu cilvēkam un apkārtējai videi.

Katru gadu “Circle K Latvia” definē konkrētus un izmērāmus vides mērķus, kas balstīti uz būtisko vides aspektu izvērtēšanu un iespējamu vides resursu patēriņa samazinājumu, ko nosaka arī ieviestā Integrētā kvalitātes vadības sistēma. Šo mērķu izpildi uzrauga Vides.Veselība.Drošība. departaments.

Darba vide
Darba vides veidošana ir kā pamats uzņēmuma vērtību iedzīvināšanai un efektīvai darbībai.
“Circle K Latvia” rūpējas, lai uzņēmuma darba vide būtu pozitīva un atklāta. 


Aizvērt

Mainīt valodu