Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Jaunumi

2017Aizvērt
Lapu saraksts: 1

2017.7.12

Laiks izmantot ziemai piemērotu degvielu

Iestājoties ziemas sezonai, autovadītāji aicināti izvēlēties laikapstākļiem piemērotu degvielu – arktisko dīzeļdegvielu. Šobrīd visās Circle K stacijās Latvijā jau pieejama A2 klases dīzeļdegviela, kuras sasalšanas temperatūra ir vismaz -32°C*.

Uzzināt vairāk

2017.6.11

Circle K sadarbosies ar IONITY
Latvija būs daļa no Eiropas lieljaudas elektrouzlādes tīkla

Rīga, Latvija, 6. novembris — Alimentation Couche-Tard Inc. (“Couche-Tard”) (TSX: ATD.A ATD.B)

Circle K izveidojis sadarbību ar IONITY un plāno ierīkot lieljaudas elektrouzlādes tīklu Eiropā. Plānots, ka arī Latvija būs daļa no lieljaudas elektrouzlādes tīkla, sākotnēji nodrošinot uzlādes iespējas vienā degvielas uzpildes stacijā. Partnerības mērķis ir veicināt elektromobilitāti Eiropā.

Uzzināt vairāk

2017.5.11

Noslēgusies pāreja uz “Circle K” zīmolu

Visas līdzšinējā “Statoil” degvielas uzpildes stacijas (DUS) Latvijā pilnībā pārveidotas par “Circle K”. Sešu mēnešu laikā pārvērtības piedzīvoja 80 stacijas un jaunā zīmola atklāšanas pasākumus apmeklēja vairāk nekā 160 000 cilvēku.

Uzzināt vairāk

2017.19.6

“Circle K” atver jaunu degvielas uzpildes staciju Tīnūžos

No 16. jūnija “Circle K” tīklā darbu uzsākusi jauna degvielas uzpildes stacija (DUS) Tīnūži, kas atrodas uz autoceļa P5 (Ogre – Ulbroka). Šī būs jau 14. degvielas uzpildes stacija, kas “Circle K Latvia” tīklā darbosies uz franšīzes pamata.

Uzzināt vairāk

2017.10.5

Oficiāli atklāta pirmā “Circle K” degvielas uzpildes stacija Latvijā

10. maijā Rīgā, Ulmaņa gatvē 110, oficiāli atklāta Latvijā pirmā “Circle K” degvielas uzpildes stacija (DUS), kas pilnībā ieguvusi jaunā zīmola izskatu. Līdz pat rudenim atklāšanas pasākumi notiks arī citās līdzšinējā “Statoil” zīmola DUS visā Latvijā.

Uzzināt vairāk

2017.29.3

Pirmā “Circle K” zīmola testa stacija Latvijā

Marta beigās SIA “Circle K Latvia” uzsāk pārbūves darbus pirmajā degvielas uzpildes stacijā, kas iegūs “Circle K” izskatu – Rīgā, Tvaika ielā 2a. Savukārt pirmā oficiālā “Circle K” DUS atvēršana Latvijā plānota šī gada maijā.

Uzzināt vairāk

2017.6.3

Rūpes par automašīnu pirms pavasara iestāšanās

Lai arī tuvojas pavasaris, pilsētas ielās joprojām jūtamas ziemas atstātās pēdas. Sāls un smilšu maisījums, dubļainie ceļi un bedres, kas klāj lielākus un mazākus ceļus, prasa pievērst īpašu uzmanību ceļu satiksmes un arī automašīnas drošībai. Statoil apkopojis ekspertu ieteikumus, kas šajā pārejas laikā būtu jāievēro.

Uzzināt vairāk

2017.6.3

Rūpes par automašīnu pirms pavasara iestāšanās

Lai arī tuvojas pavasaris, pilsētas ielās joprojām jūtamas ziemas atstātās pēdas. Sāls un smilšu maisījums, dubļainie ceļi un bedres, kas klāj lielākus un mazākus ceļus, prasa pievērst īpašu uzmanību ceļu satiksmes un arī automašīnas drošībai. Statoil apkopojis ekspertu ieteikumus, kas šajā pārejas laikā būtu jāievēro

Uzzināt vairāk

2017.9.2

Statoil atver pirmo pašapkalpošanās automazgātavu

Janvāra beigās SIA “Circle K Latvia” (Statoil) tīklā atvērta pirmā pašapkalpošanās automazgātava Latvijā – Liepājā, Esperanto ielā 2/8. Jaunajā automazgātavā investēti vairāk nekā 280 000 eiro.

Uzzināt vairāk

2017.5.1

Aukstajā laikā aicina pievērst uzmanību dīzeļdegvielas marķējumam

Ņemot vērā sinoptiķu prognozes par gaisa temperatūras būtisku mazināšanos, SIA “Circle K Latvia” aicina autobraucējus degvielas uzpildes stacijās (DUS) pastiprināti pievērst uzmanību dīzeļdegvielas marķējumam un tās piemērotībai konkrētiem laika apstākļiem.

Uzzināt vairāk
2016Atvērt
2015Atvērt
2014Atvērt
2013Atvērt
Aizvērt

Mainīt valodu