Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

miles® degvielu testi

Mēs esam veikuši izvērstus testus mūsu  miles degvielām ar daudzfunkcionālajām piedevām.

Degvielas patēriņa un emisiju samazināšanas, kā arī dzinēja jaudu un griezes momentu izmaiņu testi ir veikti un verificēti BOSMAL Automobiļu pētniecības un attīstības institūtā.

Testu rezultāti

Lai noskatītos, nepieciešams Flash Player

Kāda degviela tika salīdzināta ar miles?

miles degviela tika salīdzināta ar Statoil Ultima degvielu un ES standarta tipa degvielu bez piedevām. Abos gadījumos pārbaužu rezultāti bija pozitīvi. Tāpēc varam secināt, ka miles degvielas ir ekonomiskākas, salīdzinot ar ES standarta degvielu bez piedevām, un ekonomiskākas, salīdzinot ar mūsu iepriekšējām -piedevu saturošām Circle K degvielām.


Kā tika veikti šie testi?

miles produkti ir pārbaudīti saskaņā ar ANO EEK (Apvienoto Nāciju Organizācijas Eiropas Ekonomikas komisijas) noteikumiem, izmantojot stingri noteiktas metodes un procedūras, dažādu veidu dzinējiem, kopumā apmēram vienai piektajai daļai no visu transportlīdzekļu dzinēju tipiem uz Eiropas ceļiem. Kopumā veikti 357 degvielas patēriņa mērījumi.

Lai aprēķinātu vidējo degvielas patēriņa samazinājumu, testi ir veikti:

  • dažādiem transportlīdzekļu tipiem;
  • dažādiem braukšanas stiliem;
  • dažādos laika apstākļos;
  • dažādai miles izmantošanas regularitātei.
     

Testa rezultāti apstiprinājuši, ka:

  • vidējais degvielas patēriņa samazinājums dīzeļa dzinējiem bija 3%, un labākajā gadījumā pat līdz 4,1% ;
  • vidējaisdegvielas patēriņa samazinājums benzīna dzinējiem bija 3,3%, un labākajā gadījumā pat līdz 4,8%.
     
Ir svarīgi atcerēties, ka degvielas ekonomija ir atkarīga arī no mainīgajiem parametriem, piemēram, dzinēja tipa, riepām, laika apstākļiem un braukšanas stila. Izmantojiet miles pastāvīgi, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Lai pilnībā izmantotu miles degvielas priekšrocības, nepieciešams piepildīt un izbraukt degvielas tvertni 3–5 reizes.

Aizvērt

Mainīt valodu