Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

 Circle K EXTRA CLUB

Pievienojies klubam un iegūsti vērtīgas priekšrocības un īpašos piedāvājumus!

Dāvana!

Reģistrējies Circle K EXTRA CLUB un, nākamreiz pie mums pērkot kafiju, saņemsi dāvanā gardu uz vietas ceptu smalkmaizīti pēc savas izvēles!


*Piedāvājums spēkā vienam pirkumam un vienai mazajai uz vietas ceptajai smalkmaizītei. Baudi lielisko Statoil kafiju vēl izdevīgāk, jo katru desmito kafiju mēs Tev dāvinām!Iegūsti vairāk! Nākamreiz pie mums pērkot kafiju, dāvanā mazā smalkmaizīte*! Piedāvājums spēkā vienam pirkumam!
*piedāvājums spēkā vienai mazajai uz vietas ceptajai smalkmaizītei.Iegūsti vairāk! Nākamreiz pie mums pērkot kafiju, dāvanā mazā smalkmaizīte*! Piedāvājums spēkā vienam pirkumam!
*piedāvājums spēkā vienai mazajai uz vietas ceptajai smalkmaizītei.

Īpaša atlaide degvielai

Iepildi kvalitatīvo miles degvielu ar īpašu atlaidi!

 Atlaide automazgāšanai

Tīrs auto jebkuros laika apstākļos. Mazgā ātri un ērti! EXTRA CLUB dalībniekiem 20% atlaide jebkurai mazgāšanas programmai!

Piedāvājums neattiecas uz pašapkalpošanās automazgātavu. Baudi lielisko Statoil kafiju vēl izdevīgāk, jo katru desmito kafiju mēs Tev dāvinām!Tīrs auto jebkuros laika apstākļos. Mazgā auto ātri un ērti! Tikai EXTRA dalībniekiem 20% atlaide jebkurai mazgāšanas programmai!

Katra 7. kafija dāvanā

 Baudi lielisko Statoil kafiju vēl izdevīgāk, jo katru desmito kafiju mēs Tev dāvinām!Baudi lielisko Circle K kafiju un pārējos karstos dzērienus, un, ja esi Circle K EXTRA CLUB biedrs katru septīto mēs tev dāvinām!

Bezmaksas kafijas kupons ir derīgs 1 mēnesi no tā izveidošanas brīža.

Katrs 7. mūsu gatavots ēdiens dāvanā

Esi izsalcis? Tad izvēlies ēdienu no plašā Circle K klāsta. Reālais hotdogs, sātīgais burgers, svaigā bagete, gardā sviestmaize, siltā karstmaize, kā arī kartupeļi frī, nageti, zupa vai salāti - izvēlies jebkuru un katru septīto mēs tev uzsauksim!

Bezmaksas kupons ir derīgs 1 mēnesi no tā izveidošanas brīža.
Piedāvājums ir spēkā, pērkot jebkuru sviestmaizi, karstmaizi, zupu, salātus un uz vietas pagatavotos ēdienus - hotdogus, burgerus, svaigbagetes, kartupeļus frī, nagetusizņemot smalkmaizītes.

Katrs 7.  dzēriens dāvanā!

Tagad gardie Circle K uz vietas pagatavojamie aukstie dzērieni EXTRA CLUB biedriem īpaši izdevīgi!
Palutini sevi ar saldējuma kokteili, uzņem vitamīnus ar svaigi spiesto apelsīnu sulu vai atvēsinies ar jebkuru no izlejamiem PolarPop dzērieniem un katru septīto mēs tev uzsauksim!

Bezmaksas kupons ir derīgs 1 mēnesi no tā izveidošanas brīža.

Aizvērt

Mainīt valodu