Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Circle K kafija - radīta ideālām kafijas pauzēm.

Mēs esam pārliecināti, ka ikviens, kurš pavada laiku ceļā, ir pelnījis mirkli atpūtas un uzmundrinošu malku lieliskas kafijas. Tālab nepārtraukti strādājam, lai pilnveidotu savu kafiju. Mēs izmēģinām jaunus kafijas automātus, rūpīgi izvēlamies pupiņu šķirnes un radām savu unikālo kafijas recepti. Tāpēc esam pārliecināti - pie mums var nobaudīt vienkārši lielisku kafiju.
Pelle Andersons, kafijas eksperts ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, palīdzēja mums radīt izcilas kvalitātes kafiju ar unikālu garšu.

Circle K kafija ir īpaši pielāgota Latvijas iedzīvotāju gaumei. Mēs ieklausījāmies ieteikumos, izvēloties augstākās kvalitātes vietējo ūdeni, radījām savu kafijas šķirņu maisījumu un īpašu recepti, rūpīgi pieejot katram kafijas veidošanas posmam – līdz pat krūzīšu dizaina izvēlei, stāsta kafijas eksperts Pelle. Katrā valstī mums ir unikāla kafijas recepte, dažādi grauzdētas pupiņas un, protams, arī atšķirīga garša.

„Visvairāk man rūp garša, tāpēc es no tiesas lepojos ar mūsu kafiju! Circle K klienti var baudīt patiesi lielisku kafiju.”

 

Kāda kafija vislabāk garšo Jums pašam?

„Vislabprātāk no rītiem dzeru dubulto espresso, protams, kopā ar glāzi svaiga ūdens. Esmu tradicionālas kafijas cienītājs. Dodu priekšroku melnai kafijai, kas malta no vidēji apgrauzdētām kafijas pupiņām.”
 

Iebraucot jebkurā Circle K, Tu vari izvēlēties dažādus kafijas dzērienus. Mēs galvojam - visi garšo lieliski.


Mūsu karsto dzērienu piedāvājumā ir dažādi kafijas dzērieni, kā arī karsta šokolāde un tēja. Lai piedāvātu ilgāku kafijas baudījumu, īpašu uzmanību esam veltījuši XL dzērienu klāstam. Tagad no XL krūzēm var baudīt 6 dažādus dzērienus: melnu kafiju, Latte, kapučīno, šokolādes dzērienu un citus.
Papildus jau iecienītajām kafijas piedevām – dažādas garšas sīrupiem, maltam kanēlim un šokolādei – kafijai var pievienot arī putukrējumu un jaunajos aparātos arī papildu porciju ar biezām piena putām.
Baudīt lielisku kafiju tagad ir pavisam vienkārši, atliek tikai nospiest vienu pogu.
 

Karsto dzērienu piedāvājums

Dubultais espreso Atvērt

Stipra un aromātiska kafijas deva, kas uzmundrinās un palīdzēs turpināt ceļu.

Melna kafija Atvērt

Tradicionāla pupiņu kafija, ko vari papildināt ar pienu, cukuru vai sīrupiem, putukrējumu, kanēli vai šokolādi.
Izvēlies XL Melnu kafiju un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!
Melna kafija ar pienu Atvērt

Tradicionāla pupiņu kafijaar svaigu pienu, ko vari papildināt cukuru vai sīrupiem, putukrējumu, klanēli vai šokolādi.
Izvēlies XL Melnu kafiju ar pienu un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!
Cafe Latte Atvērt

1/3 espresso kafijas ar 2/3 tvaicēta piena, tās sastāvā piena ir vairāk, nekā kapučīno un tai ir maigāka un pienīgāka garša.
Izvēlies XL Latte un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!

Flat white  Atvērt

Flat White ir uz espreso bāzēts kafijas dzēriens, kurš tiek gatavots Espresso dzērienam pievienojot karstas piena putas. Tas ir nedaudz līdzīgs tradicionālajiem Kapučīno un Latte dzērieniem, bet ar lielāku uzsvaru uz piena putām, kurām ir vairāk samtaina konsistence, ļaujot dominēt espresso garšai.

Kapučīno Atvērt

Espresso kafija ar maigu, siltu, saputotu pienu, kurai iespējams pievienot arī sīrupu.
Izvēlies XL Kapučīno un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!

Karstā šokolāde Atvērt

Labi daudz šokolādes pulvera, kas iejaukts svaigā, karstā pienā – labākais kafijas dzēriens saldummīļiem, jauniešiem un bērniem.
Izvēlies XL Karsto šokolādi un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!

Moka Atvērt

Gards kafijas dzēriens ar trim kārtām – izcilas karstās šokolādes, espresso un svaiga piena.

Tēja Atvērt

Tējas mīļotājiem piedāvājam klasisku un aromātisku tēju.
Izvēlies XL Tēju un baudi savu iecienīto dzērienu vēl ilgāk!

Uz vietas ceptās smalkmaizītes

Mēs rūpējamies, lai lieliskai kafijai vienmēr blakus būtu lieliskas smalkmaizītes - svaigas, gardas un daudzveidīgas! 

Aizvērt

Mainīt valodu