Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Ātrais maksājums

Lielākajā daļā Circle K degvielas uzpildes staciju Latvijā ir ieviesti ātrā maksājuma termināli, kas steidzīgākiem autovadītājiem ļauj par degvielu norēķināties uzreiz pie sūkņa, neienākot veikalā.

Lai uzpildītu degvielu no sūkņiem ar ātrā maksājuma iespēju, vispirms ir nepieciešams uz maksājuma termināla ekrāna izvēlēties norēķina vietu:

  • pie sūkņa ātrā maksājuma terminālī ar norēķinu karti - pēc izvēles izdarīšanas, lai veiktu uzpildi, jāseko izstrukcijām maksājuma termināla ekrānā;
  • veikalā pie kases ar norēķina karti vai skaidrā naudā - pēc izvēles izdarīšanas, uzpildiet degvielu kā ierasts un norēķinieties veikalā.

Uzzini vairāk!

Jautājumi un atbildes par ātrā maksājuma automātiem Atvērt

  1. Kāda ir jaunā uzpildes kārtība pie sūkņiem, kur ir ātrā maksājuma iespējas (OPT)?
Klientam, pirms viņš sāk degvielas uzpildi pie sūkņa ar ātrā maksājuma iespēju, vispirms jāizvēlas vieta, kur maksāt par degvielu – pie sūkņa vai veikalā. Tikai pēc tam jāuzpilda degviela.
Pie sūkņa būs iespējams norēķināties tikai ar norēķinu karti, bet veikalā – ar norēķinu karti vai skaidrā naudā.
 
  1. Kāpēc tiek mainīta ierastā degvielas uzpildes kārtība pie sūkņiem, kur ir ātrā maksājuma iespējas (OPT)?
Izmaiņas tiek veiktas klientu ērtības un drošības labad.
Pirmkārt, mēs dažādojam un uzlabojam mūsu klientu servisu – klientiem būs iespēja uzpildīties vēl ātrāk un ērtāk, neienākot veikalā. Pašreiz gandrīz visās Circle K stacijās Latvijā ir vismaz viens sūknis, pie kura var veikt ātro maksājumu.
Otrkārt, tas ļaus klientiem sevi pasargāt, jo līdzšinējā kārtība radīja virkni situāciju, kad klienti, kas nebija pieraduši pie ātrā maksājuma procedūras, aizbrauca no stacijas par degvielu nesamaksājuši, to paši nemaz nezinot. Līdz šim klientam nebija jānorāda, kur viņš vēlas veikt apmaksu – pie sūkņa vai veikalā, līdz ar to dažkārt, kad klients bija nolēmis izmantot ātro maksājumu, taču jau bija nocēlis degvielas pistoli un sācis uzpildi, sistēma automātiski saprata, ka klients maksās veikalā. Ja klients to nevēlējās, pēc tam samaksāt pie ātrā maksājuma termināļa vairs nebija iespējams.
 
  1. Vai uzpildes kārtība atšķirsies dažādās stacijās un pie dažādiem sūkņiem?
Jā, Circle K stacijās būs divu veidu uzpildes kārtība.
Pirmkārt, pie sūkņiem, kur uzstādīts ātrā maksājuma terminālis, būs iespēja izvēlēties, kur maksāt par degvielu – veikalā vai pie sūkņa. Tikai pēc izvēles izdarīšanas varēs uzpildīt degvielu. Klientu ērtībām – sūkņi, kur atradīsies ātrā maksājuma terminālis – tiks atzīmēti ar īpašām norādēm/uzlīmēm.
Otrkārt, pie pārējiem sūkņiem uzpildes kārtība nemainīsies – degvielu varēs uzpildīt tāpat kā līdz šim, maksājot par to veikalā. 
 
  1. Kā es zināšu, kurš sūknis ir ar ātrā maksājuma iespēju?
Sūkņi, kur atradīsies ātrā maksājuma terminālis, būs atzīmēti ar īpašām norādēm/uzlīmēm.  Ja pirms pistoles pacelšanas nebūs izdarīta izvēle par maksājuma vietu, par to atgādinās skaņas signāls.
 
  1. Vai pie sūkņa ir iespējams norēķināties ar visām maksājumu kartēm?
Pie sūkņa var norēķināties ar Visa, MasterCard, Maestro, American Express maksājumu kartēm, kā arī Circle K uzņēmuma degvielas kartēm. Tajā darbojas arī Circle K EXTRA CLUB piesaistītā karte. 
 
Aizvērt

Mainīt valodu