Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai statoil.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Kāpēc kļūt par Circle K biznesa klientu?

Mūsu vīzija un vērtības ir tendētas uz kvalitatīvu klientu servisu, nepārtrauktu attīstību un ērtiem biznesa risinājumiem, nodrošinot  kvalitatīvus produktus, videi drošus risinājumus un pretimnākošus darbiniekus gan stacijās, gan birojā.

Pārvaldība

Mēs ticam, ka naudas plūsmas un pirkumu atsekošana ir svarīga uzņēmumu ikdienas sastāvdaļa. Lai atvieglotu tieši degvielas karšu un patērētā degvielas apjoma kontroli, Circle K iesaka jums izmantot pašapkalpošanās portālu Card- E services. Tur Jūs varēsiet veidot degvielas atskaites un pārskatus, monitorēt patērēto kredītlimitu, kā arī pasūtīt un bloķēt sava uzņēmuma degvielas kartes.

Arī uz e-pastu Jūs saņemsiet pārskata mēneša kopējo iztērēto summu EUR par katru degvielas kvalitāti, par katru debetkarti vari arī kredītkarti.
 
 

Circle K Card E-Services

Produkti

Circle K pilna servisa stacijas ir nodrošinātas ar plašu produktu klāstu priekš Jums un Jūsu auto.  Protams, ka visās Circle K stacijās Jūs varat saņemt mūsu augstākas kvalitātes Miles un MilesPlus degvielu un mūsu gardo kafiju. Degviela Miles un MilesPlus nodrošina efektīvāku dzinēja darbību un degvielas ekonomiju, kas ļauj aizbraukt  pat 3% tālāk. Pie mums Jūs variet iegādāties gan logu šķidrumus, gan AdBlue piedevu, gan eļļas un citus satiksmes produktus.  Bet sevi Jūs variet palutināt ar gardiem ēdieniem kā hamburgeriem, mūsu reālajiem hotdogiem un svaigajām sviestmaizēm.

Serviss

Priekš mums iekš Circle K serviss ir ļoti svarīgs. Mēs vienmēr esam fokusējušies uz to, lai stacijās Jūs apkalpotu smaidīgi un zinoši pārdevēji, lai klientu serviss būtu jums pieejams visu diennakti un klientu attiecību vadītāji spētu atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem. Tā kā mums rūp Jūsu laiks, mēs arī esam parūpējušies par to, lai nav jāstāv garās rindās stacijā, ja vēlaties norēķināties tikai par degvielu.  Visās stacijās ir pieejami norēķina termināļi pie sūkņiem, kuros var veikt bezskaidras naudas apmaksu par iegādāto degvielu. Norēķinoties, izmantojot ātrā maksājumā termināli pie sūkņa, Jūs arī saņemsiet savu standarta Degvielas atlaidi

Drošība

Viens no lielākajiem izaicinājumiem ir vienmēr būt pārliecinātam ne vien par produktu kvalitāti, bet arī par to atbilstību un drošību. Circle K darbības pamatā ir augsti vides, drošības un veselības (VVD) politikas standarti, tāpēc ar pārliecību sakām:

Mūsu mērķis ir nulles kaitējums.

 
Mēs ,Circle K, tiecamies uz to, ka mēs saprotam un apzināmies riska situācijas, kā arī izprotam mūsu ietekmi uz vidi. Arī izvēloties sadarbības partnerus un piegādātājus, mēs sagaidām līdzīgu nostāju un sapratni par mūsu VVD standartiem.  Visu produktu drošības lapas ir atrodamas šeit.

Ietaupījums

Mēs zinām, ka mūsu klienti ir tie, kuriem katra minūte ir svarīga. Tādēļ mēs vēlamies būt Jums vienmēr par ceļam, ļaujot Jums ietaupīt laiku, kurš būtu jāpavada braucot pēc kafijas vai uzkodām.  Arī mūsu Miles degviela, ne tikai aizvedīs Jūs par 3% tālāk, bet arī ietaupīs jums potenciālās izmaksas nākotnē.

Ietaupījumu kalkulators

Aprēķini savu ietaupījumu

Stacijas

Latvijā Circle K tīkls sastāv no 79 degvielas uzpildes stacijām. Visas mūsu stacijas ir atvērtas klientiem 24 stundas diennaktī un tajās Jūs variet iegādāties gan degvielu savam auto, gan remdēt savu izsalkumu ar gardām uzkodām.  Lai parūpētos par Jūsu auto spodrību, 42 Circle K stacijās ir pieejama automazgašana, kā arī mūsu Liepājas stacijā ir pirmā Circle K SelfWash stacija.

Staciju tīkls

Atrodi tuvāko staciju

Aizvērt

Mainīt valodu