Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai statoil.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Domā - degviela ir tikai degviela?

Tad ir pienācis laiks, mainīt savas domas. Inovācijas veicina izmaiņas, kas uzlabo mūsu ikdienas dzīvi, un uzlabojumi degvielas kvalitātē nav izņēmums. Mēs piedāvājam mūsu klientiem degvielu miles® , kas, pateicoties daudzfunkcionālām degvielas piedevām, samazina degvielas patēriņu un ļauj aizbraukt līdz pat 3% tālāk.


Aprēķini, cik kilometrus vairāk Tu vari nobraukt, izmantojot miles!


*Degvielas ietaupījums ir pārbaudīts neatkarīgā pētījumā saskaņā ar ES un industrijas standarta testiem. Pētījumā salīdzinātas degvielas miles ar ES standartdegvielām, kas nesatur piedevas. Faktiskais degvielas ietaupījums var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila. Ietaupījums sasniedzams, lietojot degvielu miles pastāvīgi

** Norādītais ietaupījums naudas izteiksmē aprēķināts, pieņemot, ka tiek sasniegta iespējamā benzīna ekonomija 3% apjomā, kas veido ietaupījumu 3.28 eiro centu litrā, ja viena litra degvielas cena ir 1.094 eiro litrā. Dīzeļdegvielas iespējamā ekonomija ir 3%, kas veido ietaupījumu 2.95 eiro centu litrā, ja viena litra degvielas cena ir 0.984 eiro litrā.

Degvielas cenas

Apskatīt

Jautājumi un atbildes

Apskatīt

Tuvākā stacija

Meklēt
Aizvērt

Mainīt valodu