Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Benzīns miles®  95

Aizved līdz pat 3% tālāk 

Benzīns miles satur degvielas kvalitāti uzlabojošās piedevas, kas nodrošina lielāku degvielas ekonomiju un citas priekšrocības. Tās novērš nosēdumu uzkrāšanos automobiļa dzinējā un palīdz sadedzināt degvielu efektīvāk. Lietojot šīs piedevas ilgstoši, tās tiešā veidā ietekmē degvielas patēriņu, to samazinot, kā arī samazina degvielas sadegšanas procesā izveidojušos oglekļa dioksīda un citu kaitīgo sadegšanas produktu emisijas. Degvielas testi ir pierādījuši, ka benzīns miles ļauj:
 
  • samazināt degvielas patēriņu līdz pat 3,3%, labākajos testu rezultātos pat par 4,8%*;
  • samazināt dzinēja izplūdes gāzu emisijas;
  • uzlabot dzinēja izturību.

miles degviela ir pārbaudīta BOSMAL Automobiļu pētniecības un attīstības institūtā (BOSMAL Automotive Research & Development Institute Ltd).

 

Vairāk par benzīna piedevu iedarbību uzzināsi šajā video:

*Degvielas ietaupījums ir pārbaudīts neatkarīgā pētījumā saskaņā ar ES un industrijas standarta testiem. Pētījumā salīdzinātas degvielas miles ar ES standartdegvielām, kas nesatur piedevas. Faktiskais degvielas ietaupījums var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila. Ietaupījums sasniedzams, lietojot degvielu miles pastāvīgi

Degvielas cenas

Apskatīt

Jautājumi un atbildes

Apskatīt

Tuvākā stacija

Meklēt
Aizvērt

Mainīt valodu