Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai statoil.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Dīzeļdegviela miles®  

Aizved līdz pat 3% tālāk 

Dīzeļdegviela miles ļauj samazināt degvielas patēriņu līdz pat 3,0%, labākajos testu rezultātos līdz pat 4,1%*!

Neatlaidīgs darbs pie degvielu pilnveidošanas turpinās, tāpēc divus gadus pēc jaunās degvielas miles ieviešanas esam atkārtoti uzlabojuši mūsu dīzeļdegvielu. Tagad tā sniedz vēl lielāku degvielas ekonomiju un uzlabo dzinēja darbību, aizvedot Tevi līdz pat 3% tālāk! Tas ir iespējams, pateicoties novatoriskām piedevām, kas ļauj dzinējam strādāt vēl efektīvāk.
Dīzeļdegviela miles satur piedevas, kas uzlabo degvielas kvalitāti. Tās nodrošina degvielas ekonomiju un citas priekšrocības – novērš nosēdumu uzkrāšanos automobiļa dzinējā un palīdz degvielai sadegt efektīvāk.

Degvielas testi ir pierādījuši, ka dīzeļdegviela miles ļauj:
  •  samazināt degvielas patēriņu līdz pat 3,0%, labākajos testu rezultātos līdz pat 4,1%*;
  •  samazināt izmešus izplūdes gāzēs;
  •  paildzināt dzinēja darba mūžu.


 

*Degvielas ietaupījums ir pārbaudīts neatkarīgā pētījumā saskaņā ar ES un industrijas standarta testiem. Pētījumā salīdzinātas degvielas miles ar ES standartdegvielām, kas nesatur piedevas. Faktiskais degvielas ietaupījums var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila. Ietaupījums sasniedzams, lietojot degvielu miles pastāvīgi

Degvielas cenas

Apskatīt

Jautājumi un atbildes

Apskatīt

Tuvākā stacija

Meklēt
Aizvērt

Mainīt valodu