Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Kam mēs ticam

Circle K darbiniekiem ir kopīgas vērtības, kas ir pamatā mūsu kultūrai un attieksmei pret darbu. Tās padara mūs īpašus un atklāj to, kam ticam. Mēs to saucam par savu DNS un LEPOJAMIES ar to.

People

No konkurentiem mūs atšķir tieši mūsu darbinieki. Mums rūp savi klienti, tāpēc mēs veidojam ar viņiem ilgtermiņa attiecības un izmantojam katru iespēju, lai tās stiprinātu.

Results

Mums ir svarīgi sava darba rezultāti, un tos nodrošina mūsu veikali un stacijas. Mūsu vislielāko vērtību rada tas, kādu iepirkšanās pieredzi gūst klienti.

Improvement

Pilnveidošanās ir mūsu virzītājspēks. Mēs nepārtraukti meklējam veidus, kā uzlabot savu darbību, strādājam komandās un mācāmies cits no cita.

Development

Lai nodrošinātu izaugsmi, nemitīgi jāskatās uz priekšu. Mēs tiecamies attīstīt savu biznesu, piesaistot jaunus klientus, atverot jaunus veikalus un attīstot uzņēmējdarbību jaunās valstīs.

Entrepreneurship

Uzņēmēja gars liek mums katram izaicināt pašam sevi, domāt kā klientam un rīkoties kā īpašniekam.

MĒS MEKLĒJAM CILVĒKUS, KAM RŪP CITI.

Vai tu tāds esi?

Aizvērt

Mainīt valodu