Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Darbs veikalā

MĒS ESAM APŅĒMUŠIES SNIEGT PAKALPOJUMUS ĀTRI UN DRAUDZĪGI. 
Mēs lepojamies ar savu darbu. Mūsu darba kultūra ir enerģiska, ekstraverta, toleranta, gādīga un humora pilna. Līdzīgas personības īpašības, vērtības un attieksmi mēs meklējam arī savos potenciālajos kolēģos.

Circle K dzīve ir notikumiem bagāta visu diennakti, šeit neviena diena nav tāda pati kā iepriekšējā. Veikalos mūsu kolēģi veic ļoti dažādus uzdevumus, sākot ar ātru un draudzīgu klientu apkalpošanu un beidzot ar veikala uzturēšanu vislabākajā līmenī. Novērtējot savu darbinieku entuziasmu un vēlmi atvieglot dzīvi klientiem, mēs apsolām izturēties pret viņiem ar lielu atbildības izjūtu un steidzīgajā, izaicinājumiem pilnajā vidē nodrošināt vērtīgu darba pieredzi. Ja šis piedāvājums tev šķiet interesants – mums noteikti vajadzētu aprunāties.

Esi tas, kas vēlies būt, tikai tu nosaki robežas

Daudzi mūsu darbinieki var kalpot par reālu piemēru tam, kā tu vari pilnveidoties uzņēmumā Circle K. Robežas nosaki tikai tu. Ja tevi tas interesē, darbs pie mums domāts tev.

Pārdevējs

Strādāt pārdevēja amatā Circle K nozīmē visu dienu būt aizņemtam, pildot dažādus uzdevumus un tiekoties ar daudziem cilvēkiem. Tavs pirmais uzdevums būs kopā ar komandu nodrošināt ātru un draudzīgu klientu apkalpošanu. Visi kopā jūs rūpēsieties arī par to, lai veikals nepārtraukti būtu uzkopts un lai plaukti vienmēr būtu pilni ar precēm. Tā kā neviena diena te nav tāda pati kā iepriekšējā, tu apgūsi prasmes daudzās jomās.
Pozitīva attieksme, kā arī vēlēšanās mācīties un pilnveidoties ļaus tev gūt panākumus mūsu uzņēmumā. Mēs atzinīgi novērtēsim tavu pieredzi mazumtirdzniecībā un pakalpojumu sniegšanā, bet tas nav svarīgākais. Mēs meklējam galvenokārt cilvēkus, kas ir motivēti, komunikabli un orientēti uz pārdošanu, bet tajā pašā laikā rūpējas par citiem un vidi sev apkārt. Visu pārējo mēs tev varam iemācīt.

DUS vadītāja vietnieks

Šajā amatā tu apgūsti degvielas uzpildes stacijas jeb DUS vadītāja prasmes, palīdzot viņam ikdienas darbos un pārdevēju komandas vadīšanā. Tu būsi atbildīgs par preču pasūtīšanu un to pietiekamību veikalā. Mērķis, strādājot šajā amatā, ir nākotnē vadīt pašam savu veikalu, un mēs darīsim visu, lai tu varētu īstenot šo ieceri. Mācoties tev būs jāpilda arī visi pārējie ikdienas darbi, tāpat kā pārdevējam.

DUS vadītājs

Kļūstot par Circle K veikala vadītāju, tu pievienojies daudzpusīgai kolēģu komandai uz stabila karjeras ceļa aizraujošā mazumtirdzniecības uzņēmumā. Tavs darbs ir sekmēt izcilus pakalpojumus ar tādu attieksmi, it kā tas būtu tavs uzņēmums. Tu esi atbildīgs par cilvēku pieņemšanu darbā un apmācīšanu, kā arī savas komandas pilnveidošanu. Kopā ar reģiona vadītāju tavs pienākums ir analizēt informāciju par ikdienas pārdošanu un izmaksām, kā arī izstrādāt plānu pārdošanas un neto peļņas palielināšanai. Tu būsi atbildīgs par rīcības plānu izstrādi mērķu sasniegšanai savā veikalā.

Reģiona vadītājs

Daudziem mūsu veikala vadītājiem nākamais solis ir reģiona vadītāja amats. Tajā tu esi galvenais atbildīgais par apmēram 10–20 veikaliem un katru dienu apmeklē apmēram 2–3 no tiem. Tu ar savu komandu pārrunā pārdošanas jautājumus, nosaki standartus kopējai uzņēmējdarbībai, un kopā izlemjat par jaunām iniciatīvām. Visu lēmumu pamatā ir vēlme nodrošināt klientiem patīkamu veikalu apmeklējumu. Tas tiek izdarīts, pateicoties ārkārtīgi talantīgajiem kolēģiem, kas strādā mūsu veikalos, vienmēr cenšas būt labākie, ātri un draudzīgi apkalpojot klientus. Ja tu būsi guvis pieredzi Circle K, tev būs visas iespējas veidot veiksmīgu karjeru gan savā valstī, gan visā pasaulē.

Gribi strādāt mūsu veikalā? Mēs tev piedāvājam:

Daudzveidīgu darbu

Uzdevumu dažādība mūsu veikalos padara darbu aizrautīgu. Te nekad nav divu vienādu dienu. Tu apgūsi iemaņas dažādās jomās, un tas nodrošinās stabilu atspērienu turpmākajai karjerai, – gan mūsu uzņēmumā, gan ārpus tā.

Strauju izaugsmi

Ikviens var izveidot lielisku karjeru! Pat bez iepriekšējas darba pieredzes vai izglītības tu vari ātri iemācīties pildīt jaunus uzdevumus un pienākumus. Iespējas paveras ikvienam talantīgam cilvēkam, ja vien viņš cenšas no visas sirds.

Priecīgus klientus

Sniegt klientam vairāk un būt novērtētam par to – tas dod patiešām daudz. Savā ceļā tu satiec daudz interesantu cilvēku un radi lieliskus stāstus. Tie sniedz īpašu prieku un motivāciju darbā.

Lielisku komandu

Kolēģi Circle K kļūs par vēl vienu tavu ģimeni. Noskaņa pie mums ir gādīga un pieņemoša, un daudzi kolēģi draudzējas arī ārpus darba laika. Lieliskais komandas gars ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kāpēc mūsu veikalu darbinieki mīl savu darbu.

PATĪK SATIKT JAUNUS CILVĒKUS?

Tad tev patiks strādāt pie mums

Aizvērt

Mainīt valodu