Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Darbs birojā

MĒS ESAM APŅĒMUŠIES APKALPOT KLIENTUS ĀTRI UN DRAUDZĪGI
Mēs cenšamies padarīt dzīvi vieglāku visās sava biznesa jomās. Arī atbalsta birojā cilvēki dažādos amatos nodrošina ātrus un draudzīgus pakalpojumus, atbalstot DUS darbu.

Lai sekmētu tavu profesionālo izaugsmi un panākumus, mēs piedāvājam daudzus karjeras virzienus. Mūsu globālajā uzņēmumā tu strādā ar kompetentiem, izglītotiem un ambicioziem cilvēkiem no visas pasaules.

Tu rādīsi ceļu mums, mēs palīdzēsim tev noteikt tavējo. Pievienojoties mums, tev jau no paša sākuma tiek dota iespēja pilnveidot zināšanas sava darba jomā un ietekmēt notiekošo. Apmaiņā pret tavu enerģiju, uzticēšanos un centību mēs piedāvājam pozitīvu, atbalsta un kopības pilnu noskaņu darba vietā, kur visi cilvēki tiecas sasniegt kopīgu mērķi, atvieglojot dzīvi mūsu klientiem.

Mēs piedāvājam karjeras iespējas mārketinga, komunikācijas, cilvēkresursu, pārdošanas, finanšu, produktu kategoriju vadīšanas un veikalu apsaimniekošanas jomā.

Gribi strādāt mūsu atbalsta birojā? Mēs tev piedāvājam:

Dinamisku darba vietu

Darbs augošā mazumtirdzniecības uzņēmumā nozīmē, ka tev ir ātri jāreaģē un jāpielāgojas pārmaiņām. Visi procesi Circle K notiek ātri, un spēja mainīties ir daļa mūsu aizrautīgās ikdienas. Tas prasa lielu elastību no katra, un mēs ticam, ka, strādājot kopā, mēs varam paveikt brīnumus.

Nepārtrauktu attīstību

Karjera ne vienmēr nozīmē soli uz augšu – kopā ar mums tu iegūsti iespēju kļūt par izcilu ekspertu savā darba jomā. Un tad, virzoties uz priekšu, augstāko amatu var ieņemt diezgan ātri. Šajā ceļā tev palīdzēs individuāla apmācība, kā arī profesionāli un ambiciozi kolēģi.

Globālu uzņēmumu 

Mēs esam globāls uzņēmums ar starptautiskas karjeras iespējām. Tu sadarbosies ar dažādām Circle K komandām, un mēs pacentīsimies, lai tev būtu vislabākie instrumenti, metodes un kolēģi.

Godīgu darba devēju

Mūsu cilvēki ir mūsu vislielākā vērtība, un ļoti lielas cerības mēs liekam arī uz tevi. Kā apbalvojumu par tavu apņemšanos, enerģiju un mērķtiecību mēs tev piedāvājam brīvību darīt to, kas tev izdodas vislabāk. Cilvēkus novērtē pēc viņu devuma, un mūsu darbinieki mīl savu darbu arī tāpēc, ka darba devējs rūpējas par viņiem.

MĒS MEKLĒJAM CILVĒKUS, KAM RŪP CITI.

Vai tu tāds esi?

Aizvērt

Mainīt valodu