Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Profesionāls klientu serviss

Vai Tev ir svarīgi, ka Tavs degvielas piegādātājs var sniegt tūlītēju palīdzību nestandarta situācijās? Vai Tev ir svarīgi, saņemt profesionālu atbalstu no klientu servisa jebkurā diennakts laikā?

Circle K saviem klientiem piedāvā profesionālu klientu servisu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, kas palīdzēs Tev gan ikdienā, gan nestandarta situācijās. Mēs esam pārliecināti, ka ikviens klientu servisa darbinieks ar pilnu atbildību pieies Tavam jautājumam un spēs atrast optimālāko risinājumu.

Mūsu biznesa klientiem ir iespēja izmantot pašapkalpošanās portālu Card- E services. Tas ir domāts tieši uzņēmumu karšu lietotājiem, kas dod iespēju bloķēt, atbloķēt un pasūtīt jaunas kartes, kā arī izsekot ar karti veiktajiem pirkumiem Circle K stacijās. Ietaupiet laiku un līdzekļus, kas nepieciešami administrēšanas izmaksām ar Circle K tiešsaistes pašapkalpošanās portālu.

Mēs zinām, ka veiksmīgas sadarbības pamatā ir kvalitatīvi pakalpojumi un profesionāli darbinieki. Circle K komandā strādā ne tikai zinoši degvielas uzpildes staciju pārdevēji, bet arī pieredzējuši korporatīvo klientu attiecību vadītāji, kuri spēs atrast individuālu risinājumu Tavam biznesam.

Aizvērt

Mainīt valodu