Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Kartes un pakalpojumi

Vai norēķinoties par degvielu ārvalstīs Tev ir nepieciešama īpaša norēķinu karte? Vai Tavs šoferis ir nokavējis piegādi, jo stāvēja rindā pēc rekvizītiem? 

Ar Circle K uzņēmumu karti Tu varēsi norēķināties par degvielu un citiem produktiem gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs un saņemt vienotu pārskatu par darījumiem.  Mēs piedāvājam trīs veidu degvielas norēķinu kartes, kā arī sadarbību vairumtirdzniecības jomā.


Uzņēmumu kartes norēķiniem Latvijā

Uzņēmumu kartes norēķiniem Latvijā dod iespēju vienkāršāk pārvaldīt degvielai un satiksmes produktiem paredzētos naudas līdzekļus un būt pārliecinātam, ka nauda būs drošībā. Vairs nekādu pazaudētu vai izbalējušu čeku, nekādas neskaidrības par veiktajiem karšu darījumiem un uztraukumu par mēneša limita pārtēriņu. Izmantojot Circle K kartes tu samazināsi administrēšanas izmaksas un patērēto laiku.

Circle K uzņēmumiem piedāvā gan priekšapmaksas kartes, gan pēcapmaksas kartes. Vairāk par uzņēmumu kartēm un to piedāvātājām iespējām lasi šeit

Circle K saviem klientiem piedāvā arī pašapkalpošanās portālu Card- E services. Tas ir domāts tieši uzņēmumu karšu lietotājiem un dod iespēju izsekot ar karti veiktajiem pirkumiem Circle K stacijās, aplūkot iepriekšējo periodu rēķinus, kā arī bloķēt, atbloķēt un pasūtīt jaunas kartes. Ietaupiet laiku un līdzekļus, kas nepieciešami administrēšanas izmaksām ar Circle K tiešsaistes pašapkalpošanās portālu.Uzņēmumu karte EUROPE CARD starptautiskiem norēķiniem

Circle K EUROPE card nodrošina piekļuvi vairāk nekā 18 000 degvielas uzpildes stacijām 29 valstīs, tādā veidā nodrošinot plašāko degvielas uzpildes staciju tīklu pārklājumu Eiropā. 

Tādas transportēšanas izmaksas kā degvielas uzpilde, pirkumi stacijā, ceļa nodevas,* ceļa pakalpojumi** ir pieejami vienā rēķinā.  Tāpat mūsu sadarbības partneris EBV Finance piedāvā PVN atgūšanas pakalpojumus par veiktajiem norēķiniem par degvielu ārzemēs.

Arī Europe card īpašniekiem ir iespēja izmantot pašapkalpošanās portālu Card- E services, kas dod iespēju izsekot ar karti veiktajiem pirkumiem Routex tīkla stacijās, aplūkot iepriekšējo periodu rēķinus, kā arī bloķēt, atbloķēt un pasūtīt jaunas kartes. Ietaupiet laiku un līdzekļus, kas nepieciešami administrēšanas izmaksām ar Circle K tiešsaistes pašapkalpošanās portālu.


Plašāka informācija ir atrodama Circle K Europe Card mājas lapā.


Degvielas piegāde vairumā

Circle K ik dienas veic degvielas piegādes gan uz degvielas uzpildes stacijām, gan vairumtirdzniecības klientiem. Mēs piedāvājam degvielas vairumtirdzniecības piegādes no 2000 litriem ar iespēju pasūtīt 6 veidu degvielu:

- dīzeļdegvielu miles
- dīzeļdegvielu milesPLUS
- 95 benzīnu miles
- 98 benzīnu miles
- dīzeļdegvielu lauksaimniekiem D Agro*
- dīzeļdegvielu lauksaimniekiem D Agro Plus*

*Bezakcīzes dīzeļdegviela. D Agro un D Agro Plus degvielas produktu sastāvs un kvalitāte ir identiski attiecīgi D Miles un D Miles Plus degvielas produktu sastāvam un kvalitātei

Katra degvielas piegāde tiek precīzi nomērīta gan iekraušanas, gan izkraušanas brīdi, kas nodrošina precīzu pasūtītā degvielas apjoma piedādi. Kā arī pateicoties elektroniskās plombēšanas sistēmai un degvielas vedēja GPS aprīkojumam, kravas piegādes process ir pilnīgi drošs.

* Ceļa nodevas apmaksājamas ROUTEX sistēmā, kas ietver visas galvenās ceļa nodevas Eiropā.
** Vispopulārākie ceļa pakalpojumi, kas pieejami ar Circle K EUROPE karti ir: Vācijas ceļa nodoklis (Toll Collect), Francijas un Spānijas autoceļu nodevas (Tis PL & BiBox), Itālijas autoceļu nodevas (Viacard & Telepass) un Austrijas ceļa nodoklis (GoBox). Lūdzu, ņemiet vērā, ka šos ceļa pakalpojumus nodrošina trešās puses, nevis ROUTEX, vai kāds no uzņēmumiem, kas izsniedz ROUTEX kartes.

Aizvērt

Mainīt valodu