Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Drošība Tavam biznesam

Vai Tev ir svarīgi justies droši un ērti, uzpildot degvielu? Vai tevi uztrauc, ka kādas personas negodīga rīcība var radīt Tev neplānotus izdevumus? 

Neplānotas izmaksas zādzības rezultātā mēdz būt viena no aktuālākajām problēmām uzņēmumiem. Lai samazinātu risku, uzņēmēji ar vien vairāk pievērš uzmanību savu līdzekļu drošībai. 
Circle K fokusējas tikai uz ērtiem un drošiem risinājumiem un pakalpojumiem. Mēs ticam, ka naudas plūsmas un pirkumu izsekojamība ir svarīga katram uzņēmumam. Lai atvieglotu tieši degvielas karšu un patērētā degvielas apjoma kontroli, Circle K iesaka izmantot pašapkalpošanās portālu Card- E services. Izmantojot portālu, uzņēmuma pārstāvis tiešsaistē var piefiksēt darījumus, kuri pārsniedz ierastos iegādātās degvielas apjomus, vai arī ir veikti neierastās vietās. Portālā ir iespējams uzlikt brīdinājumus, kurus vēlaties saņemt, ja izpildās konkrēti kritēriji.

Klientu drošība esot degvielas uzildes stacijās ir viena no Circle K prioritātēm. Lai sniegtu saviem klientiem augstu drošības līmeni, visas Latvijas Circle K stacijas ir aprīkotas ar novērošanas kamerām gan veikalā, gan pie degvielas sūkņiem. Arī mūsu stacijas darbinieki ir zinoši un apmācīti kā rīkoties dažādās nestandarta situācijās. Mēs darbojamies ar visaugstāko atbildības līmeni, lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus, veicot regulārus auditus un darbinieku apmācības, kā arī nepārtraukti uzlabojot drošības infrastruktūru stacijās.

Aizvērt

Mainīt valodu