Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Uzpildi miles un neapstājies par ātru!

Mēs piedāvājam mūsu klientiem degvielu miles, kas atbilst Eiropas Savienības standartiem un bagātināta ar bonusiem, kas nodrošina, ka tu nekad neapstāsies par ātru. Kopā ar miles tu aizbrauksi līdz pat 3% tālāk – tavs auto kļūs ekonomiskāks un, rūpējoties par dzinēju, uzlabosies tā veiktspēja un samazināsies izmešu daudzums.

Izvēlies miles un uzpildies Circle K stacijās visā Latvijā!

Aprēķini, cik kilometrus vairāk Tu vari nobraukt, izmantojot miles!

*Degvielas ietaupījums ir pārbaudīts neatkarīgā pētījumā saskaņā ar ES un industrijas standarta testiem. Pētījumā salīdzinātas degvielas miles ar ES standartdegvielām, kas nesatur piedevas. Faktiskais degvielas ietaupījums var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila. Ietaupījums sasniedzams, lietojot degvielu miles pastāvīgi

** Norādītais ietaupījums naudas izteiksmē aprēķināts, pieņemot, ka tiek sasniegta iespējamā benzīna ekonomija 3% apjomā, kas veido ietaupījumu 3.55 eiro centu litrā, ja viena litra degvielas cena ir 1.184 eiro litrā. Dīzeļdegvielas iespējamā ekonomija ir 3%, kas veido ietaupījumu 3,16 eiro centu litrā, ja viena litra degvielas cena ir 1,054 eiro litrā.

Degvielas cenas

Apskatīt

Jautājumi un atbildes

Apskatīt

Tuvākā stacija

Meklēt
Aizvērt

Mainīt valodu