Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai statoil.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Carl Schmidt Sohn BBQ Line ir izmeklētas kvalitātes grilēšanas piederumu kolekcija no augstākā labuma materiāliem. Rūpīgi veidotie rīki ir izturīgi, funkcionāli, droši un ērti lietojami, lai grilēšanu padarītu īpaši patīkamu.

Kampaņa pagarināta! Līdz pat 16 augustam uzpildi degvielu un iepērcies Circle K vismaz par 10 eiro un vienas uzlīmes vietā saņem 2. Krāj uzlīmes un iegādājies Carl Schmidt Sohn BBQ Line lieliskos grilēšanas piederumus ar atlaidi līdz 74%.

Iepazīsties ar akcijas noteikumiem:

"Laiks ķerties pie barbekjū" akcijas noteikumi Atvērt

1. Uzpildi degvielu vai iepērcies jebkurā pilna servisa Circle K DUS visā Latvijā. Par katriem 10 EUR, kas iztērēti par pirkumu, saņem vienu akcijas uzlīmi. Par pirkumu 20 EUR vērtībā attiecīgi saņem divas uzlīmes utt.
2. Ja iegādātās degvielas apjoms vienā pirkuma reizē ir 100 l vai vairāk, par pirkumu 40 EUR vērtībā saņem vienu uzlīmi, par pirkumu 80 EUR vērtībā attiecīgi ‒ divas uzlīmes utt.
3. Lai iegādātos kādu no Carl Schmidt Sohn BBQ Line precēm par īpašo akcijas cenu, jāsakrāj 10 uzlīmes. EXTRA lojalitātes programmas dalībniekiem, kuri pabeiguši reģistrāciju, jāsakrāj tikai 7 uzlīmes.
4. Ielīmē saņemtās uzlīmes šajā grāmatiņā, sakrāj vajadzīgo daudzumu un iesniedz DUS pārdevējam, lai iegādātos kādu no akcijas precēm par norādīto cenu jebkurā pilna servisa Statoil (Circle K) DUS visā Latvijā.
5. Izsniedzamo uzlīmju skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas čekā (ieskaitot atlaides un PVN).
6. Uzlīmes tiek izsniegtas kopā ar čeku tā izsniegšanas brīdī, kā arī:
a. ja maksājumu esi veicis āra maksājumu terminālī pie degvielas sūkņa, uzlīmes vari saņemt, uzreiz dodoties pie kases un uzrādot pārdevējam termināļa izdoto čeku;
b. ja esi samaksājis par automazgāšanu āra maksājumu terminālī pie automazgāšanas halles, uzlīmes vari saņemt, kad automazgāšana pabeigta, dodoties pie kases un uzrādot pārdevējam termināļa izdoto čeku.
7. Uzlīmes netiek piešķirtas par pirkumiem, kas veikti automātiskajās DUS Statoil 123.
8. Uzlīmes var līmēt tikai oriģinālajās uzlīmju grāmatiņās. Citas formas un izmēra grāmatiņas nav derīgas akcijas preču iegādei.
9. Akcijai derīgas tikai tās uzlīmes, kas izdotas šīs akcijas laikā.
10. Jebkurš dalībnieks akcijā drīkst piedalīties vairākkārt.
11. Akcijas stendā izvietotie Carl Schmidt Sohn BBQ Line preču paraugi netiek pārdoti.
12. Liela pieprasījuma gadījumā preces var nebūt pieejamas, līdz tiek atjaunots to krājums. Šo preču iegādes termiņš tiks pagarināts.
13. Eksponēto preču paraugu izskats (piemēram, krāsa) var atšķirties no izsniedzamās preces izskata.
14. Akcijas uzlīmes tiek izsniegtas no 6.04.2017. līdz 16.08.2017. (pagarināts)
15. Akcijas uzlīmes iespējams apmainīt pret Carl Schmidt Sohn BBQ Line precēm līdz 06.09.2017. (pagarināts).
Aizvērt

Mainīt valodu