Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Vasarā mēs esam kustībā un tuvāki dabai – vairāk laika pavadām ārā un arī ēdienkartē ienāk dabas labumi. Domāt zaļi nozīmē ne tikai rūpēties par sevi, bet arī apkārtējo vidi. Tādēļ ikvienās mājās noderēs kvalitatīvi trauki, kas vienlaicīgi padarīs tavu dzīvi ērtāku un palīdzēs saudzēt dabu.

Uzpildi degvielu un iepērcies Circle K, krāj uzlīmes un iegādājies Guzzini preces ar atlaidi līdz 71%!

Iepazīsties ar akcijas noteikumiem:

Akcijas „Guzzini” pilnie noteikumi Atvērt

1.  Par katriem 5 EUR, kas iztērēti par pirkumu Circle K veikalā vai pilna servisa DUS visā Latvijā, saņem vienu akcijas uzlīmi. Par pirkumu 10 EUR vērtībā attiecīgi saņem divas uzlīmes utt.
2. Ja iegādātās degvielas apjoms vienā pirkuma reizē ir 100 l vai vairāk, par pirkumu 20 EUR vērtībā saņem vienu uzlīmi, par pirkumu 40 EUR vērtībā attiecīgi saņem divas uzlīmes utt.
3. Lai iegādātos kādu no akcijas precēm par īpašo cenu, jāsakrāj 10 uzlīmes. Ielīmē tās šajā grāmatiņā, sakrāj tās nepieciešamajā apjomā un iesniedz stacijas pārdevējam, lai iegādātos kādu no akcijas precēm par norādīto cenu jebkurā pilna servisa Circle K DUS visā Latvijā.
4.  Izsniedzamo uzlīmju skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas čekā (ieskaitot atlaides un PVN).
5. Uzlīmes tiek izsniegtas tikai kopā ar čeku tā izsniegšanas brīdī.
6. Ja maksājumu esi veicis āra maksājuma terminālī pie degvielas sūkņa vai automazgātavas iebrauktuves, uzlīmes vari saņemt, uzreiz dodoties pie kases un uzrādot pārdevējam termināļa izdoto čeku.
7. Uzlīmes netiek piešķirtas par pirkumiem, kas veikti automātiskajās uzpildes stacijās Circle K.
8. Uzlīmes var līmēt tikai oriģinālajās uzlīmju grāmatiņās. Citas formas un izmēra grāmatiņas akcijas preču iegādei nav derīgas.
9. Akcijai derīgas tikai uzlīmes, kas izdotas šīs akcijas laikā.
10. Jebkurš dalībnieks akcijā drīkst piedalīties vairākkārt.
11. Akcijas stendā izvietotie preču paraugi netiek pārdoti.
12. Uzlīmju akcijas preces ir pieejamas ierobežotā daudzumā. Akcija ir spēkā, kamēr preces ir veikalā.
13. Eksponēto preču paraugu izskats (piemēram, krāsa) var atšķirties no izsniedzamās preces.
14. Akcijas uzlīmes tiek izsniegtas no 30.05.2019. līdz 11.09.2019.
15. Akcijas uzlīmes iespējams apmainīt pret precēm līdz 25.09.2019 (ieskaitot).

GUZZINI TRAUKI

Itāļu zīmola Guzzini trauki ir zināmi visā pasaulē ar savu dabai draudzīgo ideju – tie izgatavoti no augstvērtīgas 100% pārstrādājamas termoplastmasas, kas nesatur BPA. Trauki aktīviem cilvēkiem, kuri ikdienā rūpējas par sevi un pasauli sev apkārt.

Aizvērt

Mainīt valodu