Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Labsajūtu ikdienā rada kopābūšana ar tuvākajiem un mazie prieki visas dienas garumā. Bet īpašus mirkļus viens otram varam sagādāt, pasniedzot jaukas dāvanas.


Iepazīsties ar akcijas noteikumiem:

"Prieks būt kopā" akcijas noteikumi
Atvērt

1.  Par katriem 5 EUR, kas iztērēti par pirkumu Circle K veikalā vai pilna servisa DUS visā Latvijā, saņem vienu akcijas uzlīmi. Par pirkumu 10 EUR vērtībā attiecīgi saņem divas uzlīmes utt.

2. Ja iegādātās degvielas apjoms vienā pirkuma reizē ir 100 l vai vairāk, par pirkumu 20 EUR vērtībā saņem vienu uzlīmi, par pirkumu 40 EUR vērtībā attiecīgi saņem divas uzlīmes utt.

3. Lai iegādātos kādu no akcijas precēm par īpašo cenu, jāsakrāj 10 uzlīmes. Ielīmē tās šajā grāmatiņā, sakrāj tās nepieciešamajā apjomā un iesniedz stacijas pārdevējam, lai iegādātos kādu no akcijas precēm par norādīto cenu jebkurā pilna servisa Circle K DUS visā Latvijā.

4.  Izsniedzamo uzlīmju skaits tiek noteikts pēc pirkuma gala summas čekā (ieskaitot atlaides un PVN).

5. Uzlīmes tiek izsniegtas tikai kopā ar čeku tā izsniegšanas brīdī.

6. Ja maksājumu esi veicis āra maksājuma terminālī pie degvielas sūkņa vai automazgātavas iebrauktuves,
uzlīmes vari saņemt, uzreiz dodoties pie kases un uzrādot pārdevējam termināļa izdoto čeku.

7. Uzlīmes netiek piešķirtas par pirkumiem, kas veikti automātiskajās uzpildes stacijās Circle K.

8. Uzlīmes var līmēt tikai oriģinālajās uzlīmju grāmatiņās. Citas formas un izmēra grāmatiņas akcijas preču iegādei nav derīgas.

9. Akcijai derīgas tikai uzlīmes, kas izdotas šīs akcijas laikā.

10. Jebkurš dalībnieks akcijā drīkst piedalīties vairākkārt.

11. Akcijas stendā izvietotie preču paraugi netiek pārdoti.

12. Uzlīmju akcijas preces ir pieejamas ierobežotā daudzumā. Akcija ir spēkā, kamēr preces ir veikalā.

13. Eksponēto preču paraugu izskats (piemēram, krāsa) var atšķirties no izsniedzamās preces.

14. Akcijas uzlīmes tiek izsniegtas no 7.11.2019. līdz 27.02.2020.

15. Akcijas uzlīmes iespējams apmainīt pret precēm līdz 12.03.2020. (ieskaitot).

BELLORA VANNAS TEKSTILA KOLEKCIJA  

Lieliskais Bellora mājas tekstils, kas Itālijā pazīstams jau vairāk nekā 130 gadus, ir ļoti iecienīts zīmols mājlietu veikalos visā pasaulē. Izsmalcinātā vannas tekstila kolekcija ir veidota no augstākās kvalitātes kokvilnas, kas ir īpaši patīkama pieskārieniem un piešķir vannas istabas ikdienas rituāliem īpašu noskaņu. 

CARL SCHMIDT SOHN GLĀŽU KOLEKCIJA

Slavenās vācu kompānijas Carl Schmidt Sohn kvalitatīvajiem virutves piederumiem uzticas pavāri un gardēži visā pasaulē. Izturīgās dubultsienu borsilikāta stikla glāzes veidotas tā, lai ideāli kalpotu kokteiļu, karsto dzērienu, uzkodu un pat desertu servēšanai, radītu svētku sajūtu ikdienā un izskatītos izsmalcināti arī uz svinību galda. 

SPONGEBOB SQUAREPANTS BROKASTOŠANAS KOMPLEKTS BĒRNIEM

SpongeBob SquarePants, pie mums - Sūklis Bobs Kvadrātbiksis, ir populāra multiplikācijas filma ar iemīļotiem varoņiem, kurus pazīst bērni un pieaugušie visā pasaulē. Brokastu piederumi ar iemīļotajiem tēliem padarīs ikvienu ēdienreizi jautrāku un krāsainu, radot enerģiju un prieku visai dienai! 

Aizvērt

Mainīt valodu