Image
Circle K atbalsts Ukrainai

Aktuālā informācija

Publicēts: 2022.gada 8.martā

Circle K pārtrauc darbību Krievijā

Kanādas globālais veikalu operators Alimentation Couche-Tard nekavējoties aptur darbību visās degvielas uzpildes stacijās Krievijā un ievieš rīcības plānu veikalos strādājošo darbinieku atbalstam. Krievijā Couche-Tard pārstāvēja savu galveno zīmolu Circle K, kas nodarbināja vairāk nekā 320 darbiniekus 38 degvielas uzpildes stacijās Sanktpēterburgā, Murmanskā un Pleskavā.

"Mēs nosodām Krievijas agresiju pret Ukrainu un tās milzīgo ietekmi uz Ukrainas un Krievijas iedzīvotājiem, tāpēc esam pieņēmuši lēmumu apturēt darbību. Mums rūp mūsu darbinieki, kas strādājuši Krievijā gandrīz trīsdesmit gadu garumā, tāpēc, līdz ar degvielas uzpildes staciju slēgšanu, ieviešam rīcības plānu atbildīgam un drošam darbinieku atbalstam,” stāsta Braiens Hannašs, Couche-Tard prezidents un izpilddirektors.

Kopš kara sākuma Circle K Latvija ir meklējuši veidus, kā atbalstīt Ukrainu. “Ikvienam Ukrainas iedzīvotājam, kas piestāj mūsu degvielas uzpildes stacijās, piedāvājam bezmaksas siltu maltīti un dzērienus, savukārt tiem ukraiņiem, kas patvērumu atraduši Latvijā un meklē darbavietu, sniedzam iespēju kļūt daļai no mūsu komandas. Esam ziedojuši arī 10 000 EUR degvielas iegādei,” stāsta Sigitas Raila, Circle K Latvija izpilddirektors.

Līdz šim Couche-Tard Sarkanajam Krustam ir noziedojis jau vairāk nekā 1,5 miljonus ASV dolāru. Savukārt, Circle K komandas Baltijā, Polijā un visā Eiropas tīklā ir atbalstījušas bēgļus ar bezmaksas degvielu, pārtiku un dzērieniem, mājokli un ziedojumiem bērnu labdarības organizācijām.

Par Alimentation Couche-Tard

Couche-Tard ir pasaules līderis ērtību un degvielas mazumtirdzniecībā, kas darbojas 26 valstīs un teritorijās ar gandrīz 14 200 veikaliem, no kuriem aptuveni 10 800 piedāvā autotransporta degvielu. Ar labi zināmajiem Couche-Tard un Circle K zīmoliem, uzņēmums ir viens no lielākajiem neatkarīgajiem veikalu operatoriem ASV, līderis veikalu nozarē un autotransporta degvielas mazumtirdzniecībā Kanādā, Skandināvijā, Baltijā, Īrijā, kā arī nozīmīga klātbūtne uzņēmumam ir Polijā un Ķīnas Tautas republikas Honkongas īpašajā administratīvajā rajonā. Visā tās tīklā ir nodarbināti aptuveni 124 000 cilvēku. Vairāk informācijas: https://corpo.couche-tard.com.

Papildu informācija:

Ieva Stūre
Circle K Latvia komunikācijas konsultante
Tālr.: +371 29450530
E-pasts: ieva.sture@ka.lv

Publicēts: 2022. gada 4.martā

Pārtraucam Krievijas preču tirdzniecību, sniedzam savu atbalstu un aicinām iesaistīties arī tevi

Mēs, Circle K, atklāti nosodām Krievijas agresiju un sniedzam arī savu atbalstu Ukrainas tautai gan ziedojot degvielu, gan veicot nepieciešamos soļus, lai Ukrainas patvēruma meklētājiem piedāvātu darba iespējas. Turpinām meklēt veidus, kā šajā smagajā situācijā palīdzēt. 

Esam pārtraukuši Krievijas preču tirdzniecību un, kā mazumtirgotājs, neveicam degvielas iepirkumus Krievijā. Mums ir noslēgts ilgtermiņa līgums ar Orlen degvielas rūpnīcu Lietuvā, kas jau šobrīd diversificē savus jēlnaftas iegādes avotus un ir noslēgusi līgumu par 5 papildu jēlnaftas tankkuģiem Ziemeļjūrā, kā alternatīvu naftas ieguves vietu Baltijas tirgum. 

Aicinām iesaistīties arī tevi - ziedo un atbalsti:

1. Iniciatīva Ukrainas cilvēkiem: https://www.ziedot.lv/ukrainas-cilvekiem-4203
2. Nepieciešamā palīdzība: www.ukraine-latvia.com

Image
Circle K aktuālie darba laiki ārkārtas situācijā

Uzmanību! Mainīti dažu DUS veikalu darbalaiki

Atjaunots: 14.03.2022., plkst.15:28;
Publicēts: 25.03.2020., plkst.13.50

Dažu veikalu darba laiki mainīti. Visos DUS ir iespējams iegādāties degvielu, norēķinoties pie sūkņa ar maksājumu karti vai lietotni.
Sekojiet līdzi aktuālai informācijai šeit.

Image
Svarīgi paziņojumi klientiem par COVID-19

Svarīgs paziņojums klientiem par COVID-19

Papildināts: 2020.gada 12.maijā plkst. 12.20;
Publicēts: 2020.gada 13.martā plkst. 15.50