Image
Spēlē un laimē
Image
Circle K spēlē un laimē
Spēlē un laimē

Spēlē un laimē! 9000 balvas katru dienu

Dodam startu aktīvai vasarai! Katru dienu līdz 26. augustam apmeklē vietni speleunlaime.lv, piedalies spēlē un trāpi pa vienu no 9000 balvām ik dienas. 
Spēles periodā katru dienu vari spēlēt vienu reizi, bet EXTRA Club biedriem ir iespēja spēlēt vienu papildu reizi  – kopā divas reizes dienā.

Lai piedalītos spēlē, tev:

 • nepieciešams dators vai mobilā ierīce ar piekļuvi internetam vai datu apraidei;
 • jāapmeklē saite: speleunlaime.lv un jāreģistrē savs mobilā tālruņa numurs (numuram jābūt reģistrētam Latvijā);
 • jāiepazīstas ar Akcijas pilnajiem noteikumiem;
 • jāuzspiež poga “Spēlēt” un ar pirksta vai datora peles kustību jāapgriež futbola bumbas – ja tajās atklāsies trīs vienādi balvas attēli, tu esi laimējis.

Balvu saņemšanas kārtība

Ja esi laimējis kādu no ikdienas balvām, uz tavu norādīto mobilo tālruni tiks nosūtīta īsziņa. Balvu varēsi saņemt Circle K pilna servisa degvielas uzpildes stacijās 7 dienu laikā kopš īsziņas saņemšanas brīža.

Kā saņemt balvu:

 • Dodies uz izvēlēto DUS un seko saitē norādītajiem soļiem. 
 • Piecu minūšu laikā uzrādi mūsu darbiniekam balvas kupons, kurā redzams balvas un stacijas nosaukums un laika atskaite.
 • Pievērs uzmanību, ka balvu pieejamība Circle K DUS ir atkarīga no preču sortimenta katrā konkrētā tirdzniecības vietā (precīza informācija pilnajos noteikumos).

Svarīgi!

 • Kamēr neesi apmainījis savu kuponu pret balvu Circle K DUS, citas balvas laimēt nav iespējams.
 • Laimētās balvas ir jāizņem 7 dienu laikā kopš laimēšanas brīža, citādi tās dzēšas.
 • Saglabā speleunlaime.lv saiti kā grāmatzīmi, lai turpmāk varētu tai ērti piekļūt, izmantojot saīsni uz sava viedtālruņa ekrāna.

Spēles periods: no 28.05.2020. līdz 26.08.2020. (ieskaitot)

 • Spēlē un laimē noteikumi
  1. Noteikumi un nosacījumi
  2. Spēli nodrošina SIA „Circle K Latvia” (uzņēmuma reģistrācijas numurs: 40003064094, juridiskā adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija).
  3. Spēle norisinās no 28.05.2020. līdz 26.08.2020. (ieskaitot)
  4. Spēle norisinās visā Latvijas Republikā.
  5. Lai pieteiktos dalībai un iegūtu plašāku informāciju par spēli, izmantojiet tiešo saiti: https://speleunlaime.lv.
  6. Spēles periodā, spēli katru dienu dalībnieks var spēlēt 1 reizi. EXTRA Club lojalitātes programmas dalībniekiem ir iespēja spēlēt 1 papildus reizi - kopā 2 reizes dienā (ja dalībnieks piesakās EXTRA Club lojalitātes programmai spēles laikā – papildus spēles reize tiek pievienota nākamajā darba dienā). Spēle notiek dalībniekam ar pirkstu pieskaroties un tādējādi apgriežot futbola bumbas. Ja apgriežot bumbas otrā pusē slēpjas trīs vienādi attēli, spēlētājs ir laimējis. Ja apgriežot atveras sarkanās kartītes attēls, spēlētājs nav guvis laimestu.  
  7. Ikdienas balvas:
   1. Jebkura mazā, uz vietas ceptā smalkmaizīte par brīvu
   2. Jebkurš Hotdogs par brīvu
   3. Jebkurš Hotdogs ar 50% atlaidi
   4. Jebkurš Wraps ar 50% atlaidi
   5. Jebkurš Burgers par brīvu
   6. Jebkurš Burgers ar 50% atlaidi
   7. Jebkurš karstais L dzēriens ar 50% atlaidi
   8. Jebkurš karstais L dzēriens par brīvu
   9. Jebkurš logu šķidrums 4l par brīvu
   10. Degvielas atlaide 0,05 EUR litrā (vienam pirkumam)
   11. Degvielas atlaide 0,07 EUR litrā (vienam pirkumam)
   12. Gāzēts dzeramais ūdens Circle K 1,5l par brīvu
   13. Negāzēts dzeramais ūdens Circle K 1,5l par brīvu
   14. Želejkonfektes Circle K 150 G par brīvu
   15. Dabīgais minerālūdens 'Re:Fresh Natural 0,765l par brīvu
   16. Rieksti Circle K 80g par brīvu (3 veidi)
   17. Gāzēts dzeramais ūdens Circle K 1,5l (6paka) - 50%
   18. Negāzēts dzeramais ūdens Circle K 1,5l (6paka) - 50%
   19. Tīrīšanas salvetes stiklam par brīvu
   20. Tīrīšanas salvetes par brīvu
   21. Coca Cola, 0,33l par brīvu (2 veidi)
   22. Snickers vai Mars vai TWIX 50g par brīvu
   23. Cido 0,2L sula par brīvu (3 veidi)
   24. Frutto 0,47l sula par brīvu (2veidi)
   25. Dienas Deva 40g par brīvu (3 veidi)
   26. Haribo Roulette par brīvu
   27. Better4U batoniņš 40gr par brīvu (2 veidi)
   28. Circle K automazgāšanas "Zelts Plus" programmai  5 EUR atlaide
   29. Viena Wunderbaum eglīte par brīvu (2 veidi)
   30. Roku dezinfekcijas līdzeklis Circle K 60ml par brīvu
  8. Lai piedalītos spēlē, nav nepieciešams veikt pirkumu vai maksāt dalības maksu.
  9. Spēlētājs nelaimēs balvu, ja pirms tam jau būs laimējis balvu, bet nebūs atprečojis to stacijā. Lai laimētu atkal ir jāatprečo esošais balvas kupons.
  10. Ja cilvēks reģistrējas Circle K EXTRA Club lojalitātes programmai – papildus spēles iespēja parādīsies tikai nākamajā dienā.
  11. Circle K neuzņemas atbildību par pieteikumiem, kas jebkādu (t.sk. tehnisku) iemeslu dēļ nav pieņemti. Lai veiksmīgi piedalītos spēlē, Circle K iesaka izmantot tikai jaunākās un atjaunotās iOS un Android bāzes viedtālruņu programmu versijas. Spēle netiek atbalstīta uz telefoniem, kas nav viedtālruņi (nav pieejams internets un skārienjūtīgs ekrāns).
  12. Circle K patur tiesības jebkurā brīdī un laiku pa laikam bez iepriekšēja paziņojuma veikt izmaiņas šīs spēles noteikumos, kā arī uz laiku vai pavisam pārtraukt šo spēli (tostarp, bez ierobežojumiem, ja ir notikusi krāpšana, vai arī ir radušās aizdomas par iespējamu krāpšanu).
  13. Circle K nav atbildīgs par neprecīzu informāciju, kas saistīta ar balvām, ko dalībniekam sniegusi jebkura ar šo konkursu saistīta trešā puse.
  14. Balvas nav iespējams apmainīt pret naudu. Balvas nav nododamas citām personām. Ja balvas nav pieejamas, uzņēmumam ir tiesības bez iepriekšēja paziņojuma jebkuru balvu aizstāt ar līdzvērtīgu preci.
  15. Laimētās atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.
  16. Norēķinoties par laimestiem, kuru iegādei piešķirta atlaide, nevar izmantot Circle K uzņēmuma kartes.
  17. Spēles laimētāji tiks izvēlēti ar programmatūras palīdzību no pieteikumiem, kas saņemti un pārbaudīti no Circle K un viņu partneru puses.
  18. Spēles uzvarētājs uzreiz uz ievadīto telefona numuru, saņems īsziņu ar saiti uz laimestu. Laimests būs jāuzrāda Circle K DUS darbiniekam. Laimētās balvas būs iespēja saņemt Circle K DUS līdz 2020. gada 2. septembrim (ieskaitot). Ja laimētājs neizņem balvu 7 dienu laikā, Circle K patur tiesības laimēto balvu atsavināt no laimētāja un ievietot atpakaļ izlozē.
  19. Spēli un šos noteikumus regulē Latvijas tiesību akti, un jebkuru strīdu izskatīšana notiek Latvijas tiesā.
  20. Spēles dalībnieku personas dati tiks izmantoti tikai saskaņā ar spēkā esošo ES datu aizsardzības regulējumu (VDAR) un tie netiks izpausti trešajām pusēm bez dalībnieka iepriekšējas atļaujas. Datu drošu apstrādi veic BrandMobile Aps, Strandvejen 64D, 2900 Hellerup (uzņēmuma reģ. Nr. 36563508), Dānijā. Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem, lūdzu, dodaties uz saiti: https://id.circlekeurope.com/customer/#/
  21. Dalībnieks piekrīt, ka SIA „Circle K Latvia” var lūgt iesniegt un apstrādāt spēles lietotāja tālruņa numuru. Tālruņa numurs tiks izmantots kā dalībnieka reģistrācijas numurs spēlei, kā arī, lai nodrošinātu balvas saņemšanu. Visu dalībnieku tālruņa numuri tiks dzēsti 30 kalendāro dienu laikā pēc spēles noslēguma. Plašākai informācijai par personas datu apstrādi lūdzam iepazīties ar Circle K Privātuma paziņojumu: https://www.circlek.lv/privatuma-pazi%C5%86ojums
  22. Dalībnieks piekrīt, ka SIA “Circle K Latvia” kopā ar tālruņa numuru saglabās spēles lietotāja ierīces IP adresi, kas nepieciešama, lai nodrošinātu iespējamo pretenziju izskatīšanu un samazinātu spēles ļaunprātīgu izmantošanu.
  23. Ar spēli saistītie Circle K lēmumi ir galīgi, un nekāda sarakste attiecībā uz šiem lēmumiem netiks veikta.
  24. Akcijas organizators neatbild par:
  25. dalībnieku iespējamajiem izdevumiem, kas radušies, lietojot spēli;
  26. sekām, kas radušās nepareizas datu sniegšanas dēļ, vai citām dalībnieka vainas dēļ radušām neprecizitātēm;
  27. sekām, kas radušās ievadot reģistrācijas personīgos datus publiski pieejamās ierīcēs un ekrānos;
  28. tehniskām problēmām, kuras radušās tehniskās ierīcēs, no kuras tiek veikta reģistrācija, bojājumu vai interneta traucējumu dēļ;
  29. trešo personu vai subjektu kļūdām, nolaidību un darbībām, kuru dēļ rodas kavēšanās balvu saņemšanas vai spēles spēlēšanas laikā.
  30. organizatora un dalībnieka tiesības un pienākumi aprakstīti tikai šajos noteikumos, kā arī spēkā esošajos normatīvajos aktos. Visai informācijai par akciju, kas atrodama reklāmas materiālos, ir informatīvs raksturs.
  31. visas preču zīmes un citus elementus šajos materiālos aizsargā vispārīgie nosacījumi Par Preču zīmes un autortiesības intelektuālā īpašuma tiesībām, tie pieder SIA „Circle K Latvia” un tos nedrīkst izmantot bez rakstiskas SIA „Circle K Latvia” atļaujas. Neatļauta šādu materiālu izmantošana var būt pretrunā ar SIA „Circle K Latvia” vai trešo personu tiesībām.
  32. spēles lietotājs un/vai trešās personas nedrīkst ne pilnībā, ne daļēji pārveidot, kopēt, pavairot, izstādīt, atveidot vai kādā citādā veidā publicēt vai izplatīt SIA „Circle K Latvia” materiālu.
  33. akcijas Organizētājs patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma veikt izmaiņas akcijas noteikumos, lai nodrošinātu akcijas drošu un godīgu norisi. Akcijas noteikumu izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža spēlē – akcijas noteikumu sadaļā.
  34. Pieteikšanās dalībai spēlē uzskatāma par piekrišanu ievērot šos noteikumus un nosacījumus.
  35. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Klientu servisu www.circlek.lv/klientuserviss

Aktīva vasara ceļā sākas Circle K!

speleunlaime.lv

Trāpi pa vienu no 9000 balvām katru dienu