Image
Circle K ziedošana Ukraiņiem

Sniedz atbalstu Ukrainas tautai kopā ar mums!

Mēs, Circle K, nosodām Krievijas agresiju un iestājamies par savstarpēju sapratni un cilvēcīgu attieksmi vienam pret otru, tāpēc meklējam arvien jaunus veidus, kā sniegt atbalstu Ukrainas tautai.

Līdz šim esam ziedojuši degvielu 10 000 EUR apmērā, piedāvājam bezmaksas maltīti un karsto dzērienu Ukrainas patvēruma meklētājiem pierobežas DUS un tagad vēlamies šo atbalstu vēl vairāk paplašināt – ļaujot iesaistīties arī tev!

No 11. marta veic ziedojumu Circle K DUS veikalā, informējot darbinieku kasē un norādot vēlamo ziedojuma summu. Kādu summu ziedosi tu, tādu ziedosim arī mēs.

Mūsu mērķis ir savākt kopā vismaz 2 miljonus eiro, lai ar biedrības Starptautiskais Sarkanais Krusts palīdzību atbalstītu krīzē nonākušos Ukrainas iedzīvotājus.

Par vienotām vērtībām! #StandWithUkraine

 • Akcijas ‘’Tu ziedo, mēs ziedosim tikpat!’’ noteikumi un nosacījumi

  Circle K vēlas sniegt atbalstu Ukrainas tautai un kopā ar Starptautisko Sarkanā Krusta biedrību (IFRC) palīdzēt krīzē nonākušajiem Ukrainas iedzīvotājiem.

  Circle K automātiski ziedos tādu pašu naudas summu, kādu būs ziedojis klients. Ziedojumu iespējams veikt visos Circle K veikalos (gan uzņēmumam piederošajos, gan franšīzes veikalos) Īrijā, Latvijā, Igaunijā, Zviedrijā un Norvēģijā, ar mērķi sasniegt vismaz 2 miljonus eiro.  

  Ikviens ir aicināts ziedot tādu naudas summu, cik katram ir iespējams. Neatkarīgi no kopējās saziedotās naudas summas, Circle K ziedos vismaz 1 miljonu eiro.

  Visi saziedotie līdzekļi tiešā veidā tiks nodoti Starptautiskajai Sarkanā Krusta biedrībai, saskaņā ar IFRC iekšējo politiku.

  Plašāku informāciju par Starptautisko Sarkanā Krusta biedrību (IFRC) un tās centieniem atbalstīt Ukrainu vari uzzināt šeit: https://www.ifrc.org/emergency/ukraine-and-impacted-countries

Image
Circle K atbalsts Ukrainai

Aktuālā informācija

 • Circle K pārtrauc darbību Krievijā

  Publicēts: 2022.gada 8.martā 

  Kanādas globālais veikalu operators Alimentation Couche-Tard nekavējoties aptur darbību visās degvielas uzpildes stacijās Krievijā un ievieš rīcības plānu veikalos strādājošo darbinieku atbalstam. Krievijā Couche-Tard pārstāvēja savu galveno zīmolu Circle K, kas nodarbināja vairāk nekā 320 darbiniekus 38 degvielas uzpildes stacijās Sanktpēterburgā, Murmanskā un Pleskavā.

  "Mēs nosodām Krievijas agresiju pret Ukrainu un tās milzīgo ietekmi uz Ukrainas un Krievijas iedzīvotājiem, tāpēc esam pieņēmuši lēmumu apturēt darbību. Mums rūp mūsu darbinieki, kas strādājuši Krievijā gandrīz trīsdesmit gadu garumā, tāpēc, līdz ar degvielas uzpildes staciju slēgšanu, ieviešam rīcības plānu atbildīgam un drošam darbinieku atbalstam,” stāsta Braiens Hannašs, Couche-Tard prezidents un izpilddirektors.

  Kopš kara sākuma Circle K Latvija ir meklējuši veidus, kā atbalstīt Ukrainu. “Ikvienam Ukrainas iedzīvotājam, kas piestāj mūsu degvielas uzpildes stacijās, piedāvājam bezmaksas siltu maltīti un dzērienus, savukārt tiem ukraiņiem, kas patvērumu atraduši Latvijā un meklē darbavietu, sniedzam iespēju kļūt daļai no mūsu komandas. Esam ziedojuši arī 10 000 EUR degvielas iegādei,” stāsta Sigitas Raila, Circle K Latvija izpilddirektors.

  Līdz šim Couche-Tard Sarkanajam Krustam ir noziedojis jau vairāk nekā 1,5 miljonus ASV dolāru. Savukārt, Circle K komandas Baltijā, Polijā un visā Eiropas tīklā ir atbalstījušas bēgļus ar bezmaksas degvielu, pārtiku un dzērieniem, mājokli un ziedojumiem bērnu labdarības organizācijām.

  Par Alimentation Couche-Tard

  Couche-Tard ir pasaules līderis ērtību un degvielas mazumtirdzniecībā, kas darbojas 26 valstīs un teritorijās ar gandrīz 14 200 veikaliem, no kuriem aptuveni 10 800 piedāvā autotransporta degvielu. Ar labi zināmajiem Couche-Tard un Circle K zīmoliem, uzņēmums ir viens no lielākajiem neatkarīgajiem veikalu operatoriem ASV, līderis veikalu nozarē un autotransporta degvielas mazumtirdzniecībā Kanādā, Skandināvijā, Baltijā, Īrijā, kā arī nozīmīga klātbūtne uzņēmumam ir Polijā un Ķīnas Tautas republikas Honkongas īpašajā administratīvajā rajonā. Visā tās tīklā ir nodarbināti aptuveni 124 000 cilvēku. Vairāk informācijas: https://corpo.couche-tard.com.

  Papildu informācija:

  Ieva Stūre
  Circle K Latvia komunikācijas konsultante
  Tālr.: +371 29450530
  E-pasts: ieva.sture@ka.lv

 • Pārtraucam Krievijas preču tirdzniecību, sniedzam savu atbalstu un aicinām iesaistīties arī tevi

  Publicēts: 2022. gada 4.martā

  Mēs, Circle K, atklāti nosodām Krievijas agresiju un sniedzam arī savu atbalstu Ukrainas tautai gan ziedojot degvielu, gan veicot nepieciešamos soļus, lai Ukrainas patvēruma meklētājiem piedāvātu darba iespējas. Turpinām meklēt veidus, kā šajā smagajā situācijā palīdzēt. 

  Esam pārtraukuši Krievijas preču tirdzniecību un, kā mazumtirgotājs, neveicam degvielas iepirkumus Krievijā. Mums ir noslēgts ilgtermiņa līgums ar Orlen degvielas rūpnīcu Lietuvā, kas jau šobrīd diversificē savus jēlnaftas iegādes avotus un ir noslēgusi līgumu par 5 papildu jēlnaftas tankkuģiem Ziemeļjūrā, kā alternatīvu naftas ieguves vietu Baltijas tirgum. 

  Aicinām iesaistīties arī tevi - ziedo un atbalsti:

  1. Iniciatīva Ukrainas cilvēkiem: https://www.ziedot.lv/ukrainas-cilvekiem-4203
  2. Nepieciešamā palīdzība: www.ukraine-latvia.com