Image
Circle K automazgātava
Image
Circle K automazgātava

Mūsu automazgātava parūpēsies par tavu autoparku

Mūsu plašais staciju tīkls visā Latvijā nodrošina to, ka vienmēr, kad tev nepieciešama izcila automazgāšana, tā ir tieši pa ceļam. Atrodi savām prasībām piemērotāko programmu un sava autoparka mazgāšanas izmaksas saņem, apkopotas uzņēmuma rēķinā.

Parūpējies, lai autoparks kalpo ilgi

Lai uzturētu transportlīdzekļus darba kārtībā, tiem nepieciešama visaptveroša aprūpe. Automazgātava ir ekonomisks veids, lai savu mašīnu uzturētu vislabākajā stāvoklī. Mūsu modernajās iekārtās ir elektroniskie sensori, kas pielāgojas jūsu auto kontūrām, lai notīrītu netīrumus un tiktu klāt arī īpaši grūti aizsniedzamām vietām.
Mūsu līdzekļi, kas veidoti pēc jaunām tehnoloģijām, ar katru mazgāšanas reizi stiprina un palielina aizsardzību, atgriežot jūsu mašīnai izteiktu spīdumu.

Videi draudzīgs risinājums

Mēs ieviešam īpašas ūdens pārstrādes sistēmas, kas samazina ūdens patēriņu, un īpašus atdalītājus, kas rūpējas par eļļu un ķimikāliju savākšanu, lai šīs vielas nenokļūtu dabā. Mēs samazinām ķīmisko vielu izmantošanu un strādājam ar energoefektīvām iekārtām.

Image
Circle K automātiskā automazgātava

Ērti norēķināties

Piebrauc pie mazgātavas termināļa un norēķinies ar bankas karti, pat neizkāpjot no auto. Vienkārši un ērti!

Image
Circle K ātrā maksājuma terminālis pie automazgātavas

Vienmēr tuvumā

Degvielas uzpildīšana un auto nomazgāšana vienā un tajā pašā vietā ietaupa tavu laiku. Un tepat pie mums var ātri gan paķert krūzi kafijas, gan apmeklēt tualeti.

Atrodi kartē tuvāko staciju ar automazgātavu

Ērta pārvaldība

Mūsu biznesa klientiem tiek izrakstīts viens rēķins gan par degvielu, gan automazgāšanu. Tāpat biznesa klientu pašapkalpošanās portāls Card E-services ļaus tev pārņemt vadības grožus, pārvaldot savas degvielas kartes, degvielas patēriņu un kopējās izmaksas, lai no kurienes tu strādātu.

Image
Circle K Card E_Services

Automazgāšanas programmas