Image
Circle K risinājumi uzņēmumiem
Image
Circle K risinājumi uzņēmumiem

Klientu serviss

Ir svarīgi, ka degvielas piegādātājs var sniegt tūlītēju atbalstu un palīdzību.

Mēs saviem klientiem piedāvājam profesionālu servisu, kurš palīdzēs gan ikdienā, gan nestandarta situācijās. Esam pārliecināti, ka ikviens klientu servisa darbinieks vērīgi uzklausīs situāciju un atradīs optimālu risinājumu.

Kā mēs varam tev palīdzēt?

Neskaidrību gadījumā lūdza sazināties ar mūsu Klientu servisa speciālistiem katru dienu no plkst. 7.00 līdz 20.00 pa bezmaksas informatīvo tālruni 80009005.

Informējam, ka apkalpošanas kvalitātes nodrošināšanai saruna tiks ierakstīta. Tu vari atteikties no šī ieraksta, par to informējot sarunas sākumā.

Image
Degvielas kartes uzņēmumiem

Uzņēmuma degvielas kartes

Mūsu uzņēmuma kartes dod iespēju sekot līdzi visām ar degvielu saistītajām izmaksām un norēķināties plašākajā tīklā Latvijā, kā arī 29 valstīs Eiropā. Piedāvājam trīs veidu kartes, kā arī vairumtirdzniecības sadarbību.

Image
Circle K pilons pie ceļa

Degvielas uzpildes staciju tīkls

Ar vairāk nekā 84 uzpildes stacijām Circle K ir lielākais degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums Latvijā.

Image
Circle K uzņēmuma karte

Kartes un pakalpojumi

Ar Circle K uzņēmuma karti ir iespējams norēķināties gan par degvielu, gan citiem produktiem un pakalpojumiem. Šādas kartes ir ērts risinājums šoferiem, kam ir svarīgi ērti norēķini gan Latvijā, gan visā Eiropā.

Image
Degvielas sūkņi

Produkti

Circle K tīklā realizētā degviela miles un milesPLUS atbilst Eiropas Savienības EN standartiem, kas nosaka būtiski vairāk kvalitātes prasību nekā Latvijas MK noteikumi. Degvielas miles un milesPLUS sastāvs ir unikāls. Tā aizvedīs tevi par 3% tālāk.

Image
Circle K drošība

Drošība

Pašapkalpošanās portāls Card E-services ļauj kontrolēt visus karšu darījumus. Circle K stacijas ir aprīkotas ar novērošanas kamerām gan veikalā, gan pie sūkņiem.

Image
Circle K degvielas uzpildes stacija

Komforts

Laiks un komforts ir ļoti vērtīgs, tāpēc mēs rūpējamies, lai staciju apmeklējums būtu ātrs un ērts.