Image
Circle K automazgātava
Image
Circle K automazgātava

Automazgātavas

Mūsu plašais staciju tīkls visā Latvijā nodrošina to, ka vienmēr, kad tava uzņēmuma auto ir nepieciešama izcila automazgāšana, tā ir tieši pa ceļam – Circle K degvielas uzpildes stacijā! Piedāvājam vairākas mazgāšanas programmas – lai autovadītājs varētu izvēlēties piemērotāko.


Turklāt degvielas uzpildīšana un auto nomazgāšana degvielas uzpildes stacijas teritorijā ietaupa laiku. Tepat pie mums, Circle K stacijā, var arī ātri ieturēt maltīti un izbaudīt atpūtas mirkli, nogaršojot kafiju vai kādu citu cienastu.

Parūpējies, lai tava uzņēmuma autoparks kalpotu ilgi!

Lai transportlīdzekļi būtu labā darba kārtībā, tiem nepieciešama regulāra aprūpe. Auto mazgāšana ir ekonomisks veids, kas sekmē tā uzturēšanu vislabākajā stāvoklī.

Mūsu modernajās iekārtās ir elektroniskie sensori, kas pielāgojas auto kontūrām, lai notīrītu netīrumus arī no īpaši grūti aizsniedzamām vietām. Mazgāšanas līdzekļi, ko izmantojam mūsu automazgātavās, ir veidoti pēc jaunākajām tehnoloģijām, lai stiprinātu auto pārklājuma aizsardzību pret nesaudzīgiem vides un klimatiskajiem apstākļiem un uzturētu auto virsbūves spīdumu.

Visas izmaksas – vienā rēķinā

Ja tavam uzņēmumam ir Circle K degvielas karte, izdevumu apkopošana būs viegla, arī pirkuma čeki par automazgātavas pakalpojumiem vairs nebūs jākrāj. Gan degvielas pirkumi, gan izmaksas par automazgātavas pakalpojumiem būs iekļauti mēneša rēķinā.

Klientu portāls Card E-Services ļaus tev ērti pārskatīt šo informāciju.

Automazgātavām – videi draudzīgs risinājums

Mazgājot auto pie mums, vari būt pārliecināts, ka rūpējamies par vidi. Esam ieviesuši ūdens pārstrādes sistēmas, kas samazina ūdens patēriņu, un īpašus atdalītājus, kas rūpējas par eļļu un ķimikāliju savākšanu, lai šīs vielas nenokļūtu dabā. Mēs samazinām ķīmisko vielu izmantošanu un strādājam ar energoefektīvām iekārtām.

Vienmēr tuvumā

Atrodi kartē tuvāko staciju ar automazgātavu!