Image
Par mums
Image
Par mums
Par mums

Circle K

“Circle K Latvia” - vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējs Latvijā - ir dibināts 1992.gadā. Pirmo degvielas uzpildes staciju “Circle K Latvia” atvēra 1993. gadā, bet šobrīd “Circle K Latvia” ir jau 85 tirdzniecības vietas visā Latvijā.

2017. gadā uzņēmums Latvijā mainīja zīmolu uz Circle K (iepriekš Statoil), kas ir viens no pasaulē atpazīstamākajiem pārtikas un pirmās nepieciešamības preču veikalu zīmoliem, kas pazīstams ar augstas kvalitātes produktiem un izcilu apkalpošanu.

“Circle K” panākumi mazumtirdzniecības nozarē aptver vairāk nekā sešdesmit gadus. Tā vēsture sākās 1951.gadā, kad Freds Hērvijs iegādājās pirmos "Key's Food Stores" veikalus Elpaso, Teksas štatā. Pateicoties Hērvija uzņēmīgumam, sākumā kompānija iekaroja vietu zem saules ASV dienvidrietumos. "Circle K" veikalu ķēde iesakņojās arī blakus esošajā Ņūmeksikā un Arizonā.
 
Nākamajos gadu desmitos "Circle K" attīstīja savu mazumtirdzniecības tīklu un 1975.gadā visā ASV bija jau 1000 "Circle K" veikalu. 1979.gadā "Circle K" sāka darbu starptautiskajā tirgū, licencējot pirmos "Circle K" veikalus Japānā. Kompānija turpināja augt, un 1984.gadā tās ieņēmumi sasniedza vienu miljardu ASV dolāru.
 
1999.gadā tika izveidota franšīzes programma, lai atbalstītu uzņēmējus, kas vēlas attīstīt biznesu kopā ar vadošu pārtikas un pirmās nepieciešamības preču veikalu zīmolu. 2003.gadā to nopirka Kanādas uzņēmums "Alimentation Couche-Tard" un attīstīja par globālu zīmolu, kas pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs.
 
"Couche-Tard" ir Kanādas pārtikas un pirmās nepieciešamības preču nozares līderis. ASV tas ir lielākais neatkarīgais pārtikas un pirmās nepieciešamības preču mazumtirgotājs veikalu skaita ziņā. Eiropā "Couche-Tard" ir līderis pārtikas un pirmās nepieciešamības preču un degvielas mazumtirdzniecībā Skandināvijas valstīs (Norvēģijā, Zviedrijā un Dānijā), Baltijas valstīs (Igaunijā, Latvijā un Lietuvā) un Īrijā, kā arī nozīmīgs spēlētājs Polijā.
 
"Couche-Tard" tīklu veido vairāk nekā 8000 veikalu Ziemeļamerikā un vairāk nekā 2700 veikalu Skandināvijā, Īrijā, Polijā, Baltijā un Krievijā, vairums no kuriem piedāvā degvielu, kā arī pārtikas un pirmās nepieciešamības preces. Pārējie ir pilnībā automatizētas degvielas uzpildes stacijas.

Vadības grupas pārstāvji

Image
Circle K pilons pie ceļa

Mūsu DNS

ACT (Alimentation Couche-Tard) globālais mērķis: „Kļūt par pasaulē iecienītāko ērtas iepirkšanās un degvielas iegādes galamērķi. Lai to sasniegtu, strādājam ar sava uzņēmuma DNS, kas nosaka mūsu būtību un kalpo kā kopīgs uzņēmumu darbinieku ceļvedi

Image
Circle K darbinieki

Mūsu ilgtspējas stāsts

Ar vairāk nekā 15 000 tirdzniecības vietām visa pasaulē, Circle K ir lielākā degvielas uzpildes un ātrās iepirkšanās pieturvieta ceļā. Būt līderim nozīmē arī atbildību, tādēļ mēs pieņemam ilgtspējīgus lēmumus.

Jaunais koncepts

Mūsdienīgs interjers, vēl bagātīgāks uz vietas gatavoto ēdienu klāsts, ērta un plaša atpūtas zona – tas viss un vēl vairāk tevi gaida jaunā konceptā.

Darbs pie mums

Kur tu dodies?
Ejam kopā!


Medijiem

Jaunumi