Image
Mūsu ilgtspējas stāsts
Image
MŪSU ILGTSPĒJAS STĀSTS
MŪSU ILGTSPĒJAS STĀSTS
Kopā esam ceļā uz tīrāku un drošāku nākotni. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis darīt labu Zemei, cilvēkiem un veicināt pozitīvas pārmaiņas, samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi, radot iekļaujošu darbavietu un sniedzot atbalstu sabiedrībai.
Image
zeme

Zeme

Vēlamies nodrošināt ilgtspējīgas izvēles — no tīrākas degvielas līdz dabai draudzīgām pārtikas iespējām.
Esam ceļā, lai samazinātu oglekļa emisiju, atkritumu daudzumu, pārstrādātu ūdeni, uzlabotu iepakojumus un padarītu katru braucienu ilgtspējīgāku

Image
Cilvēki

Cilvēki

Mūsu prioritāte ir mūsu darbinieki, tāpēc radām pēc iespējas iekļaujošāku un drošāku darba vidi.
Vēlamies, lai ikviens pie mums justos cienīts un atbalstīts, lai pilnībā spētu izmantot savu potenciālu kā darbā, tā dzīvē.

Image
Atbildība

Atbildība

Mēs zinām, ka varam radīt pozitīvas pārmaiņas sociālajā un vides jomā. Mūsu mērķis ir būt uzticamiem sadarbības partneriem un rādīt piemēru.
Mēs palīdzam cits citam spert ilgtspējīgus soļus.

Image
Circle K inovācijas

Inovācijas

Strādājam pie tā, lai ieviestu arvien jaunas lietas un vērtīgus pakalpojumus, kas padarīs Tavu ikdienu ceļā ērtāku un pasauli - zaļāku.

Image
Sociālā atbildība

Atbalsts sabiedrībai

Iesaistāmies dažādu sociāli nozīmīgu projektu atbalstīšanā un rūpējamies, lai mūsu uzņēmuma vērtības kalpotu par piemēru sabiedrībā.

Image
Vide veselība drošība

Vide, veselība un drošība

Mūsu vides, veselības un drošības (VVD) politikas standarti un pamatprincips ir radīt nulles kaitējumu cilvēkiem un apkārtējai videi.