Image
Circle K darbinieki
Image
Cirlce K staciju darbinieki
Kopā mēs radām pārmaiņas
Ar vairāk nekā 15 000 tirdzniecības vietu visa pasaulē mēs esam lielākā degvielas uzpildes un ātrās iepirkšanās pieturvieta ceļā. Būt līderim nozīmē arī būt atbildīgam, tāpēc mēs pieņemam ilgtspējīgus lēmumus un uzsākam daudzas dabai draudzīgas iniciatīvas, kas radīs pozitīvas pārmaiņas kā Latvijā, tā pasaulē.

Pakāpeniski mēs pilnveidosim visas mūsu darbības jomas, lai videi draudzīgi risinājumi tiek ieviesti ne tikai degvielas uzpildē, bet arī pārtikas un dzērienu tirdzniecībā, automazgāšanā un degvielas uzpildes staciju darbībā. Mums ir augstas prasības pret sevi un tikpat augstas pret sadarbības partneriem, jo mēs ticam, ka kopā mēs varam sasniegt vēl vairāk.

Ar vairāk nekā 84 degvielas uzpildes stacijām Latvijā katrs mūsu solis ceļā uz ilgtspēju ļaus mūsu klientiem ikdienā vieglāk izdarīt videi draudzīgu izvēli.

Ar tik daudzām pieturvietām visā pasaulē mums ir iespēja radīt reālas pārmaiņas visā mūsu nozarē. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis padarīt klientu ikdienu ērtāku un vieglāku, tāpēc arī Circle K ilgtspējas iniciatīvām ir mērķis – ļaut klientiem apzināti izvēlēties viegli un dabai draudzīgi.

Lai arī mūsu ceļš uz ilgtspēju ir tikai sācies, mēs jau esam ieviesuši daudzas videi draudzīgas iniciatīvas Eiropā un Latvijā:

Image
Circle K jaunie pārtikas iepakojumi

Mazāk plastmasas iepakojumā

Sākot ar 2020. gadu, mūsu veikalos pakāpeniski tiek ieviesti jauni pārtikas produktu iepakojumi. Jaunie maisiņi, iesaiņojumi un piederumi ļaus efektīvi aizvietot plastmasu un palielināt pārstrādājamo materiālu daudzumu Eiropā par 300 tonnām.

Image
Circle K automazgāšanas līdzekļi

Uzlaboti automazgāšanas līdzekļi

Mēs darām visu, lai automazgātavās tiktu lietots pēc iespējas mazāk kaitīgo ķimikāliju. Piesaistot ekspertus un mūsu sadarbības partnerus, esam veikuši garu ceļu, un lielākajā daļā Circle K Eiropā izmantotie mazgāšanas līdzekļi ir saņēmuši Skandināvijas ekomarķējumu Svanen.

Image
Kafija_Lietusmežu alianse

Vēl labāka kafija

Ik dienu visā Eiropā mēs pasniedzam gandrīz 100 000 000 kafijas krūzīšu. Kopš 2019. gada mūsu kafija 100% tiek gatavota no rūpīgi izvēlētām pupiņām, kas ievāktas saimniecībās ar Lietusmežu alianses sertifikātu. Tādā veidā mēs atbalstām dabas aizsardzību un atbilstošu apstākļu nodrošināšanu kafijas audzētājiem.

Image
Savā krūzē izdevīgāk

Savā krūzē – izdevīgāk

Saki JĀ zaļai dzīvei! Uzpildot karsto dzērienu savā krūzē, tu saudzē dabu un saņem 10% atlaidi izvēlētajam dzērienam.

Image
Degviela ceļā uz pārmaiņām

Degviela ceļā uz pārmaiņām

Rūpēs par ilgtspējīgu degvielu esam sākuši ceļu trīs būtiskos virzienos.

Image
cars

Tīrs auto – tīra vide

Mazgā savu auto Circle K un zini, ka esi izdarījis videi draudzīgu izvēli.

Image
Circle K patiesi labs ēdiens

Patiesi labs ēdiens

Pasniedzam ekoloģisku kafiju un savā piedāvājumā esam iekļāvuši gardus veģetāros ēdienus. Un tas nav viss!

Image
Circle K darbinieki

Mēs attīstāmies kopā

Mēs esam daļa Couche-Tard ģimenes un ilgtspējas ceļā dodamies kopā. Iepazīsti mūsu ilgtspējas politiku un uzņēmuma pārskatus.