Image
Automātiskā auto mazgātava
Image
Automātiskā auto mazgātava
Saudzīga auto mazgāšana

Circle K automazgātava – ātri, ērti un kvalitatīvi

Pateicoties mūsu mazgātavām, savu auto vienmēr varēsi uzturēt tīru un spodru. Tas ir ātri, ērti un vienkārši. Atrodi savām prasībām piemērotāko programmu – ātra skalošana vai augstākās kvalitātes mazgāšana ar inovatīviem līdzekļiem. Piešķir sava auto virsbūvei spīdumu, pat neizkāpjot no tā.

Dažādi gadalaiki nozīmē dažādus izaicinājumus – no sāls līdz dubļiem, no UV stariem līdz kukaiņiem un putekļiem. Bet neuztraucies – lai kādi būtu laika apstākļi, tavs auto spīdēs un laistīsies!

Norēķinies, neizkāpjot no auto

Lai tavu dzīvi padarītu pēc iespējas vienkāršāku, esam parūpējušies, lai tu par auto mazgāšanu varētu norēķināties, pat neizkāpjot no mašīnas. Piebrauc pie mazgātavas ātrās maksāšanas termināļa un veic norēķinu par izvēlēto programmu.

Automazgāšanas programmas

Mazgāšanas līdzekļi

Mūsu automātiskajās mazgātavās tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes līdzekļi.

Image
UlraShine

Atjaunojošs pulēšanas vasks ar skrāpējumu likvidēšanas efektu, kas iekļūst krāsojuma porās, iztīra tās un rada aizsargslāni, kas aizkavē atkārtotu netīrumu uzkrāšanos. 

Image
MaxProtection vaskošana

Aizsargājošs vasks ar ūdens un netīrumu atgrūšanas efektu ir pilnīgi jauna tehnoloģija, kas radīta visprasīgākajiem autovadītājiem. Inovatīvais līdzeklis ne tikai piešķir virsbūvei spīdumu, bet arī atjauno un aizsargā to. Pateicoties netīrumu atgrūšanas formulai, auto būs jāmazgā retāk, jo tas ilgāk saglabāsies tīrs.

Pilnīgai tīrībai

Parūpējies ne tikai par tīru virsbūvi, bet arī par sakoptu salonu. Mūsu degvielas uzpildes stacijās tavai ērtībai pieejams arī putekļusūcējs.

 • Circle K Latvia automazgātavas lietošanas noteikumi

  1. Pirms auto mazgāšanas, lūdzu, veikt šādas darbības: pielokiet spoguļus; noņemiet antenu, jumta bagāžnieku, stiprinājumus, kronšteinus, velosipēdu transportēšanas aprīkojumu u.c. papildaprīkojumu (pat ja to rūpnieciski uzstādījis auto izgatavotājs); slotiņām jābūt sākuma/miera pozīcijā; aizveriet logus.
  2. Ievadiet čeka kodu automātā vai nopērciet mazgāšanas programmu.
  3. Iebrauciet starp ierobežojošajām joslām.
  4. Apstājieties, iedegoties STOP zīmei/sarkanajai gaismai.
  5. Nobloķējiet durvis, novelciet/aktivizējiet stāvbremzi un izslēdziet motoru (auto ar automātiskajām pārnesuma kārbām ātruma pārslēgu nostādiet “P” (Parking) režīmā).
  6. Mazgāšanas procesa laikā neizkāpiet no auto, nepārvietojiet to un nedarbiniet logu slotiņas. Personāla izsaukšanai zvaniet 1899.
  7. Izbrauciet no mazgāšanas halles pēc vārtu atvēršanas, iedegoties virziena bultām/zaļajai gaismai.
  8. Bremžu pārbaudei pēc izbraukšanas no mazgātavas vairākas reizes nospiediet bremžu pedāli.

  Svarīgi!

  • Pirms mazgāšanas, lūdzu, informēt personālu, ja auto ir vaļēja kravas kaste. Mazgāšanu neuzsākt.
  • Pirms mazgāšanas, lūdzu, informēt personālu par auto esošajiem bojājumiem, arī vizuāliem defektiem. Lūdzu, neuzsākt mazgāšanu, ja auto ir bojāti spoguļu, bamperu, moldingu, degvielas bākas vāku utt. stiprinājumi.
  • Mazgāšanas procesa laikā ir paaugstināts trokšņa līmenis, kas var radīt diskomfortu auto pasažieriem, sevišķi bērniem.
  • Mazgāšanas procesa laikā auto logus un jumta lūkas neatvērt, nodrošiniet, lai logu slotiņas automātiski neieslēgtos.
  • Pirms auto mazgāšanas notīriet to no sniega un ledus.
  • Auto virsbūve ar ļoti noturīgiem netīrumiem var netikt nomazgāta pilnībā.
  • Circle K Latvia neuzņemas atbildību par auto nodarītiem bojājumiem, ja nav ievēroti auto mazgātavas lietošanas noteikumi un prasības.
  • Circle K Latvia neuzņemas atbildību par auto virsbūves krāsojuma/lakojuma bojājumu (švīkas, skrāpējumi, utt.), ja nevar konstatēt, ka birstēs mazgāšanas laika ir ieķēries svešķermenis.
  • Circle K Latvia neuzņemas atbildību par bojājumiem, kas radušies auto, ja tam jau ir bijuši iepriekšēji bojājumi un mazgāšanas rezultātā šie bojājumi ir paplašinājušies.
  • Ja mazgāšanas laikā tiek konstatēti auto bojājumi, lūdzu nekavējoties vērsties pie personāla, lai bojājumu fakts tiktu konstatēts. Bojājumu konstatēšanas gadījumā, tiek sastādīti apdrošinātājiem nepieciešamie dokumenti un personāls izsniedz informāciju par tālāko nepieciešamo rīcību. Pieteikumu izskatīs apdrošinātāji.
  • Ja pēc mazgāšanas, tehnisku vai kādu citu iemeslu dēl, nepaspējat izbraukt no halles un izbraukšanas vārti ir aizvērušies, zvaniet 1899 un sagaidiet DUS personālu, kas jums palīdzēs.
  • Lūdzu mazgāšanas halli nepiesārņot ar atkritumiem un citiem priekšmetiem, kā arī nesmēķēt mazgāšanas laikā.
  • Neskaidrību gadījumā vērsieties pie personāla! Mēs labprāt palīdzēsim!

 • Uzzini, kā pareizi sagatavot auto mazgāšanai

Tīrs auto un tīra vide

Izvēloties mazgāt auto Circle K, tu rūpējies arī par tīru vidi. Īpaši atdalītāji mūsu stacijās gādā par ūdens un ķimikāliju savākšanu. Ja auto tiek mazgāts mājās vai uz ielas, ūdens notek un iesūcas zemē. Savukārt pie mums tu vari būt drošs, ka izmanto efektīvu, drošu un dabai draudzīgu auto mazgāšanas pakalpojumu. 

Uzzini vairāk

Atrodi tuvāko staciju ar automazgāšanu