Image
Circle K degviela miles
Image
Circle K degviela miles
Ātrā apmaksa
Lielākajā daļā Circle K degvielas uzpildes staciju Latvijā ir ieviesti ātrās apmaksas termināļi. Tie nodrošina iespēju par degvielu norēķināties uzreiz pie sūkņa, neienākot veikalā, taču saglabājot uzņēmuma degvielas kartes atlaidi.

Lai uzpildītu degvielu no sūkņiem ar ātrās apmaksas iespēju, vispirms ir nepieciešams termināļa ekrānā izvēlēties norēķina vietu:

 • pie sūkņa ātrās apmaksas terminālī ar norēķinu karti – pēc izvēles izdarīšanas veiciet uzpildi, sekojot instrukcijām termināļa ekrānā
 • veikalā pie kases ar norēķinu karti vai skaidrā naudā – pēc izvēles izdarīšanas uzpildiet degvielu kā ierasts un norēķinieties veikalā

Jautājumi un atbildes par ātrās apmaksas termināļiem

 • Kāda ir uzpildes kārtība pie sūkņiem ar ātrās apmaksas iespēju (OPT)?

  Pirms sākt uzpildi pie šāda sūkņa, klientam vispirms jāizvēlas vieta, kur maksāt – pie sūkņa vai veikalā, un tikai pēc tam var uzpildīt degvielu.
  Pie sūkņa var maksāt tikai ar norēķinu karti, bet veikalā – vai nu ar norēķinu karti, vai skaidrā naudā.

 • Kāpēc pie sūkņiem ar ātrās apmaksas iespēju (OPT) ir mainīta ierastā uzpildes kārtība?

  Izmaiņas veiktas klientu ērtības un drošības labad.
  Pirmkārt, mēs dažādojam un uzlabojam savu servisu – tagad klienti var uzpildīties vēl ātrāk un ērtāk, neienākot veikalā. Pašreiz gandrīz visās Circle K stacijās Latvijā ir vismaz viens sūknis, pie kura var veikt ātro apmaksu.

  Otrkārt, tas ļauj klientiem sevi pasargāt , jo pēc līdzšinējās kārtības autovadītāji, kas nebija pieraduši pie ātrās apmaksas procedūras, mēdza aizbraukt no stacijas nesamaksājuši, paši to nemaz nenojaušot. Līdz šim nebija jānorāda, kur tiks veikta apmaksa – pie sūkņa vai veikalā, tāpēc tad, kad klients bija nolēmis izmantot ātro apmaksu, taču jau bija nocēlis degvielas pistoli un sācis uzpildi, sistēma automātiski saprata, ka maksāts tiks veikalā. Un pēc tam norēķināties ātrās apmaksas terminālī vairs nebija iespējams.

 • Vai uzpildes kārtība atšķirsies dažādās stacijās un pie dažādiem sūkņiem?

  Jā, Circle K stacijās ir divu veidu uzpildes kārtība.
  Pirmkārt, pie sūkņiem ar ātro apmaksu būs iespēja izvēlēties, kur maksāt – veikalā vai pie sūkņa. Uzpildīt degvielu varēs tikai pēc izvēles izdarīšanas. Klientu ērtībām – sūkņi ar ātrās apmaksas termināli tiks apzīmēti ar īpašām uzlīmēm.
  Otrkārt, pie pārējiem sūkņiem uzpildes kārtība nemainīsies – degvielu varēs uzpildīt tāpat kā līdz šim, maksājot veikalā. 

 • Kā lai es zinu, kuram sūknim ir ātrās apmaksas iespēja?

  Šādi sūkņi ir apzīmēti ar īpašām uzlīmēm. Ja pirms pistoles pacelšanas nav norādīta izvēle par maksāšanas vietu, par to atgādina skaņas signāls.

 • Vai pie sūkņa iespējams norēķināties ar jebkuru maksājumu karti?

  Pie sūkņa var norēķināties ar Visa, MasterCard, Maestro, American Express maksājumu kartēm, kā arī Circle K uzņēmuma degvielas kartēm. Tajā darbojas arī Circle K EXTRA piesaistītā karte.