Image
Sasniedz nākamo līmeni
Image
Sasniedz nākamo līmeni
Sasniedz nākamo līmeni

Ar katru līmeni iegūsti vēl vairāk!

Circle K EXTRA līmeņu programma sniedz dadz priekšrocību – jo vairāk un regulārāk uzpildi miles degvielu, jo augstāku līmeni iegūsti un vairāk ietaupi!

Pievienojies!

Ienāc un reģistrējies Circle K EXTRA lojalitātes programmai

Esi reģistrējies?

Ienāc savā Circle K EXTRA profilā

Kā tas darbojas?

Tavu Circle K EXTRA līmeni nosaka pēdējo 90 dienu laikā uzpildītās miles degvielas apjoms. Taču, ja mainīsies tavi degvielas uzpildes paradumi, tad mainīsies arī sasniegtais līmenis. Degvielas apjoma dati tiek regulāri atjaunināti, balstoties uz pēdējām 90 dienām. Iegūtais līmenis un priekšrocības garantēti saglabājas 30 dienas.

Taču neuztraucies, ja pārvietojies bez auto un degvielu neiegādājies, kā Circle K EXTRA dalībnieks, tu esi 1. līmeņa dalībnieks un turpini saņemt ierastās priekšrocības.

Image
extra limeni
  • Piedāvājumu var saņemt, ja norēķinoties tiek aktivizēta lojalitātes kontam piesaistītā Circle K EXTRA vai bankas norēķinu karte. 
  • Degvielas atlaide attiecas uz visiem degvielas produktiem – benzīns, dīzeļdegviela un gāze.
  • Auto mazgāšanas atlaide nav spēkā pašapkalpošanās automazgātavās.
  • Atlaides nesummējas.

Seko līdzi savam kontam!

Vienmēr zini savu pirkumu vēsturi un Circle K EXTRA līmeņa statusu – seko līdzi konta stāvoklim mājaslapā vai Circle K mobilajā lietotnē.

Image
lietotne

Mēs regulāri tevi informēsim par Circle K EXTRA līmeņa statusu, lai nepalaid garām iespēju ietaupīt vēl vairāk. Lai saņemtu mūsu ziņas, pārliecinies, ka esi pieteicies jaunumiem sava Circle K EXTRA konta saziņas iestatījumos.

Jautājumi un atbildes

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par Circle K līmeņu programmu
Image
Extra

Dāvana tavā dzimšanas dienā

Cirlce K EXTRA biedriem, kas profilā norādījuši savu dzimšanas dienu, svētku mēnesī var saņemt vienu no divām dāvanām: kafiju + hotdogu ar 50% atlaidi vai -12c/l atlaidi miles degvielai.

Image
EXTRA jaunajiem klientiem

Pievienojies Circle K EXTRA un saņem dāvanas

Lai sveiktu visus, kas reģistrējušies Circle K EXTRA, esam sagatavojuši dažādus īpašus iepazīšanās piedāvājumus.

Image
Circle K karte

Pievienojies arī ar bankas karti

Piesaisti savam kontam bankas karti un Circle K EXTRA kartes vietā izmanto savu norēķinu karti vai viedierīci, kura atbalsta norēķinus. Ieej Circle K EXTRA profilā sadaļā “Labot profilu” vai lietotnē “Lojalitātes kartes".

Image
Circle K aplikācija

Circle K mobilā lietotne

Izmantojot mobilo lietotni, tu savā telefonā vienmēr varēsi ērti un ātri piekļūt savam Circle K EXTRA profilam, aplūkot pirkumu statistiku, uzzināt visas aktuālās priekšrocības un atjaunot bankas kartes informāciju.

Circle K EXTRA lietošanas noteikumi

Iepazīsti Circle K EXTRA lojalitātes programmas lietošanas noteikumus


Izdevīgi piedāvājumi veikalā

Rūpējamies, lai mūsu degvielas uzpildes stacijās vienmēr būtu izdevīgi un interesanti piedāvājumi. Vairāki no tiem spēkā tikai Circle K EXTRA biedriem

Lejupielādē Circle K lietotni App Store

vai Google Play