Image
Circle K komforts
Image
Circle K komforts

Komforts

Circle K piedāvā vairāk komforta un ērtību autovadītājiem

Mēs rūpējamies, lai, apstājoties jebkurā Circle K uzpildes stacijā, apmeklējums būtu ērts un patīkams. Mūsu veikala piedāvājumā ir plašs ēdienu un dzērienu klāsts. Turklāt atpūtas zonas, dušas un labierīcības ļaus pa ceļam atvilkt elpu un atsvaidzināties.

Image
Circle K
Image
Circle K kartes uzņēmumiem

Uzņēmuma degvielas kartes

Mūsu uzņēmuma kartes dod iespēju sekot līdzi visām ar degvielu saistītajām izmaksām un norēķināties plašākajā tīklā Latvijā, kā arī 33 valstīs Eiropā. Piedāvājam trīs veidu kartes, kā arī vairumtirdzniecības sadarbību.

Image
Circle K pilons pie ceļa

Degvielas uzpildes staciju tīkls

Circle K ir plašs degvielas uzpildes staciju tīkls visā Latvijā.

Image
Circle K uzņēmuma karte

Kartes un pakalpojumi

Ar Circle K uzņēmuma karti ir iespējams norēķināties gan par degvielu, gan citiem produktiem un pakalpojumiem. Šādas kartes ir ērts risinājums šoferiem, kam ir svarīgi ērti norēķini gan Latvijā, gan visā Eiropā.

Image
Circle K kartes un pakalpojumi

Produkti

Circle K tīklā realizētā degviela miles un milesPLUS atbilst Eiropas Savienības EN standartiem, kas nosaka būtiski vairāk kvalitātes prasību nekā Latvijas MK noteikumi. Degvielas miles un milesPLUS sastāvs ir unikāls. Tā aizvedīs tevi par 3% tālāk.

Image
Circle K drošība

Drošība

Klientu portāls Card E-Services ļauj kontrolēt visus karšu darījumus. Circle K stacijas ir aprīkotas ar novērošanas kamerām gan veikalā, gan pie sūkņiem.

Image
Circle K risinājumi uzņēmumiem

Profesionāls klientu serviss

Bezmaksas klientu serviss Tavām ērtībām katru darba dienu no plkst. 7.00 līdz 20.00.