Image
Automazgašanas abonements
Image
Automazgašanas abonements

1 abonements – 30 dienas žilbinoši tīrs auto!

Parūpējies par izcilu spēkrata tīrību pie mums vēl izdevīgāk - iegādājies automazgāšanas abonementu Circle K lietotnē. Automazgāšana vēl nekad nav bijusi tik ērta – tagad vari mazgāšanu aktivizēt lietotnē, neizkāpjot no sava auto! Pie mums atradīsi savām vajadzībām piemērotāko programmu kādā no 47 Circle K automazgātavām visā Latvijā!
Image
kāpēc izvēlēties automazgāšanas abonementu?

Kāpēc izvēlēties automazgāšanas abonementu?

Tam ir vairākas priekšrocības:

 • Varēsi uzturēt savu auto mirdzoši tīru - auto var mazgāt līdz pat 2 reizēm dienā un līdz 15 mazgāšanas reizēm 30 dienu periodā
 • Ja nomazgāsi savu auto vairāk kā 2 reizes 30 dienu laikā, abonements jau būs atmaksājies
 • Vari izmantot abonementu visās Circle K Latvia automātiskajās automazgātuvēs
 • Tas ir ļoti ērti - lai sāktu mazgāšanu, nav pat jāizkāpj no sava auto!

Automazgāšanas abonementa iegāde un pārvaldīšana tiek veikta, izmantojot Circle K mobilo lietotni, tāpēc, lai iegādātos un sāktu izmantot automazgāšanas abonementu, ir jāievada tikai automašīnas reģistrācijas numurs un maksājumu kartes dati. Tu jebkurā laikā vari pārtraukt automazgāšanas abonēšanu lietotnē. 

Šobrīd automazgāšanas abonements nav pieejams biznesa klientu kartēm, šis pakalpojums ir paredzēts privātajiem klientiem un sasaistīts ar automašīnas reģistrācijas numuru. Circle K EXTRA automazgāšanas atlaides un piedāvājumi nav attiecināmi uz automazgāšanas abonementa piedāvājumu, atlaides nesummējas.

Image
cws

Kā iegādāties automazgāšanas abonementu?

 • Lejupielādē vai atver Circle K lietotni
 • Reģistrējies vai ienāc savā EXTRA kontā
 • Aktivizē lietotnē sadaļu "Automazgāšana"
 • Izvēlies savām vajadzībām atbilstošāko programmu
 • ievadi savu telefona numuru un maksājumu kartes datus, ja tie iepriekš nav pievienoti mobilajiem maksājumiem Circle K lietotnē
 • Samaksā par abonementu

Automazgāšanas abonements ir derīgs 30 dienas kopš iegādes. 
To var izmantot līdz 2 reizēm dienā un 15 reizēm 30 dienu periodā.

Pie mums atradīsi savām vajadzībām piemērotāko programmu kādā no 47 Circle K automazgātavām visā Latvijā!

Svarīgi! Ja vēlies pārtraukt automazgāšanas abonēšanu, automazgāšanas abonements var tikt atcelts vēlākais vienu dienu pirms abonementa beigu perioda, pretējā gadījumā tiks iekasēta maksa par nākamo abonēšanas mēnesi. Ja abonements tiek atcelts, automazgāšanu var turpināt izmantot apmaksātā perioda un mazgāšanas reižu ietvaros. 

 

Image
Automazgāšanas abonements
Image
Automātiskās automazgātavas

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus. Ja šeit nevari atrast atbildi uz savu jautājumu, lūdzu, sazinies ar mūsu klientu servisu.
 • Kurās Circle K automazgātavās var izmantot automazgāšanas abonementu?

  Circle K automazgāšanas abonementu var izmantot visās Circle K Latvia automātiskajās automazgātavās neatkarīgi no tā, kurā DUS ir nopirkts abonements. Lietotnē vari redzēt, kura stacija Tev ir vistuvāk. Šobrīd abonementu nav iespējams izmantot tikai DUS Dobele, taču strādājam pie tā, lai arī šī automazgātuve tiktu pievienota abonementā iekļautajam staciju tīklam. 

 • Cik bieži es varu izmantot savu automazgāšanas abonementu?

  Automazgāšanas abonementa mazgāšanas reizes var izmantot līdz 2 reizēm dienā un līdz 15 reizēm kopumā mēneša ietvaros

 • Vai izmantojot automazgāžanas abonementu, varu mazgāt dažādas automašīnas?

  Automazgāšanas abonements ir piesaistīts Tavam mobilajam tālrunim un ir derīgs tikai vienai automašīnai, kuras reģistrācijas numurs tika ievadīts abonementa reģistrācijas laikā.

 • Kā iegādāties Circle K automazgāšanas abonementu?

  Ja esi jauns klients: Lai iegādātos automazgāšanas abonementu, lejupielādē Circle K EXTRA mobilo lietotni un izveido Circle K EXTRA kontu. Pēc tam vari lietotnē iegādāties vēlamo automazgāšanas abonementu.

  Ja esi EXTRA klients: piesakies Circle K EXTRA mobilajā lietotnē, tur varēsi iegādāties automazgāšanas abonementu.

 • Kā es varu atcelt automazgāšanas abonementu?

  Tu vari atcelt savu automazgāšanas abonementu kad vēlies un vari to izdarīt Circle K EXTRA mobilajā lietotnē. Lai atceltu abonementu, Tev nav jāatrodas degvielas uzpildes stacijā. Abonements tiek apmaksāts 30 dienas iepriekš. Atcelšanas gadījumā abonementa derīguma termiņš beidzas pasūtījuma atjaunošanas dienā. Abonements ir jāatceļ vismaz 1 dienu pirms atjaunošanas datuma, lai izvairītos no abonēšanas maksas iekasēšanas par nākamo mēnesi. 

 • Vai automazgāšanas abonements pieejams arī biznesa klientiem?

  Nē, šobrīd automazgāšanas abonements pieejams tikai privātpersonām un ir piesaistīts konkrētam auto reģistrācijas numuram