Image
Benzīns
Image
Benzīns
Dīzeļdegviela

Izvēlies miles degvielu un nekad neapstājies par ātru!

Circle K dīzeļdegviela miles un milesPLUS ir radīta atbilstoši Eiropas Savienības standartiem (EN590 – dīzeļdegviela) un ir bagātināta ar funkcionālajām piedevām, kas to padara par labāko izvēli tavam auto.

Ar miles un milesPLUS brauc līdz pat 3% tālāk un:

  • samazini patēriņu
  • pasargā auto dzinēju
  • optimizē dzinēja veiktspēju
  • parūpējies par mazāku izmešu daudzumu

Mēs piedāvājam degvielu, kas atbilst Eiropas Savienības standartiem, kuri ir dzinēju projektēšanas un izstrādes procesa pamatā un nosaka 19 kvalitatīvas dīzeļdegvielas parametrus, lai tavs auto darbotos tā, kā to ir paredzējuši visi lielākie autoražotāji.

Mūsu degviela miles un milesPLUS ir papildināta ar funkcionālajām piedevām, un tās ekonomija ir pārbaudīta vairāk nekā 350 testos, ko veicis neatkarīgais zinātniskās izpētes institūts BOSMAL. Tie pierāda: ar miles un milesPLUS tu vari nobraukt garāku ceļu bez papildu izmaksām, kā arī ilgtermiņā parūpēties par automašīnas veiktspēju.

Funkcionālās piedevas jau ir kļuvušas par nepieciešamību, jo dzinēju uzbūve kļūst aizvien smalkāka un sarežģītāka, un tāpēc vairākās valstīs tās jau ir obligātas. Izvēlies miles un milesPLUS dīzeļdegvielu – un tu aizbrauksi līdz pat 3% tālāk. Tavs auto kļūs ekonomiskāks, un rūpes par dzinēju uzlabos tā veiktspēju un samazinās izmešu daudzumu.

Izvēlies miles un uzpildies Circle K stacijās visā Latvijā!

Image
dizeldegviela

Dīzeļdegviela miles

Dīzeļdegviela miles ļauj samazināt degvielas patēriņu līdz pat 3%, jo tā satur funkcionālās piedevas, kas nodrošina degvielas ekonomiju un citas priekšrocības – novērš nosēdumu uzkrāšanos dzinējā un palīdz degvielai sadegt efektīvāk.

 

 

Image
hvo dizeldegviela

Dīzeļdegviela milesPLUS

Vēl lielāka jauda un uzrāviens! Dīzeļdegviela milesPLUS nodrošina vairākus būtiskus papildu ieguvumus:

  • satur cetāna uzlabotāju, kas nozīmē, ka sadegšanas process dzinējā notiek efektīvāk un pilnīgāk
  • attīra un aizsargā dzinēju, kas optimizē tā veiktspēju un efektivitāti
  • atjauno un uztur dzinēja jaudu, uzlabojot tā iedarbināšanu aukstā laikā un padarot tā darbību klusāku

Uzņem zaļākus apgriezienus!

milesPLUS dīzeļdegviela sniedz ne tikai lielāku jaudu un uzrāvienu, ko nodrošina īpašās piedevas, bet tagad arī samazina tavu CO2 pēdu.
No 2022. gada 1. jūlija Latvijā produkta cenas samazināšanas nolūkā ir spēkā normatīvie akti, kas biokomponentu pievienošanu dīzeļdegvielai vairs nenosaka par obligātu. Taču Circle K vēlas nodrošināt klientam iespēju pašam noteikt savu ietekmi uz vidi, tāpēc mēs milesPLUS dīzeļdegvielai joprojām pievienojam HVO biokomponentu. Tas ne tikai dod jaudu un uzrāvienu, bet arī ļauj braukt videi draudzīgāk nekā vairākums tirgū pieejamo degvielu.

HVO ir sintētiska dīzeļdegviela – unikāls produkts, kura pamatā ir hidrogenēta augu eļļa, kuras fizikālķīmiskās īpašības ir identiskas fosilajai degvielai. Tas ļauj HVO gan sajaukt ar fosilo degvielu lielās proporcijās, gan arī izmantot iekšdedzes dzinējos tīrā veidā.
Salīdzinājumā ar fosilo degvielu HVO gadījumā pilnais aprites cikls rada pat par 90% mazāk siltumnīcefekta gāzu izmešu, kā arī būtiski samazina ogļūdeņražu (HC), slāpekļa oksīdu (NOx) un oglekļa monoksīda (CO) emisiju.

Dīzeļdegviela miles  milesPLUS
Samazina degvielas patēriņu
Samazina izmešu daudzumu
Paildzina dzinēja darba mūžu
Attīra un aizsargā dzinēju  
Atjauno un saglabā dzinēja jaudu  
Optimizē veiktspēju  
Atvieglo iedarbināšanu aukstā laikā  
Padara dzinēju klusāku  

* Degvielas ietaupījums ir pārbaudīts neatkarīgā pētījumā saskaņā ar ES un industrijas standarta testiem. Pētījumā salīdzināta miles degviela ar ES standartiem atbilstošu degvielu bez funkcionālajām piedevām. Faktiskais ietaupījums var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un vadīšanas stila. Ietaupījums sasniedzams, lietojot miles pastāvīgi.

** Norādītais ietaupījums naudas izteiksmē aprēķināts, pieņemot, ka tiek sasniegta maksimālā benzīna ekonomija 3% apjomā, kas veido 5,56 centi litrā (ja litra cena ir 1,849 eiro). Iespējamā dīzeļdegvielas ekonomija ir 3%, kas veido ietaupījumu 5,78 centi litrā (ja litra cena ir 1,926 eiro).

Benzīns

Autogāze