Image
fueling
Image
fueling
DEGVIELA PĀRMAIŅU CEĻĀ
Kā degvielas mazumtirgotājs mēs apzināmies savu lomu un iespējas veicināt ilgtspējīgu nākotni. Fosilā degviela joprojām ir nepieciešama lielākajai daļai mūsu klientu, bet mēs esam apņēmušies attīstīt nākotnes risinājumus attiecībā uz dabai draudzīgākām degvielas alternatīvām, samazināt CO2 emisijas apjomu un atbalstīt mūsu klientus šajā pārejas posmā. Būt līderim nozīmē arī būt atbildīgam, tāpēc mēs pieņemam ilgtspējīgus lēmumus un veicam vairākas dabai draudzīgas iniciatīvas, kas radīs pozitīvas pārmaiņas kā Latvijā, tā pasaulē.
Image
Circle K degvielas uzpilde

Degviela ceļā uz pārmaiņām

Mēs esam daļa no industrijas, kas tieši saistīta ar CO2 izmešu daudzumu. Šodienas sabiedrība ir ļoti atkarīga no fosilās degvielas, taču mūsu atbildība un pienākums ir attīstīt savu biznesu un radīt ilgtspējīgu degvielas patēriņa modeli. Šobrīd attīstām trīs būtiskus virzienus: palielinām ilgtspējīgas degvielas īpatsvaru, pilnveidojam degvielu, ko Tu lieto ik dienas, un atbalstām pāreju uz elektrības izmantošanu, ieviešot uzlādes stacijas arī mūsu DUS tīklā.

Samazināti energoresursi

Mēs esam apņēmušies samazināt savu ietekmi uz vidi un efektīvāk izmantot resursus. Mēs cenšamies būt vadošais mazumtirgotājs enerģijas patēriņa samazināšanā, uzlabojot mūsu iekārtu un darbības energoefektivitāti.