Image
Circle K Inovācijas
Image
Circle K Inovācijas
Ceļam uz progresu nav galamērķa! Mēs nekad neapstājamies pie sasniegtā un ik dienas strādājam pie tā, lai ceļā ieviestu arvien jaunas lietas un vērtīgus pakalpojumus, kas padarīs tavu ikdienu ērtāku un pasauli – zaļāku.

Visu, ko radām, mēs radām tev! ❤

This content was blocked due to cookie consent personal settings.

Allow marketing cookies
Image
Circle K Mobilā lietotne

Ērti norēķini ar mobilo lietotni

Vai esi jau izmēģinājis? Privātpersonas un biznesa klienti ātri un ērti var norēķināties par miles | milesPLUS degvielu un autogāzi ar Circle K mobilo lietotni bez liekiem papīriem, jo pirkuma čeks nonāk e-pastā. Lietotnē vari sekot līdzi saviem pirkumiem, Circle K EXTRA līmenim, personalizētajiem piedāvājumiem, kā arī vienmēr atrast tuvāko DUS un pārvaldīt savus datus ceļā, lai kur tu atrastos.

Privātpersonām

Biznesa klientiem

Image
Ionity

Elektrouzlādes stacijas

Esam atklājuši Latvijā pirmo un vienīgo IONITY lieljaudas elektrouzlādes staciju Circle K DUS Ādaži, kas ar 350 kW jaudu sniedz ātrāko iespējamo uzlādi jebkuram elektroauto. Tagad šis pieturpunkts papildina IONITY elektroauto uzlādes ceļu Baltijas valstīs, kā arī atver iespējas plašākiem ceļojumiem Eiropā.

Turpinot ceļu uz videi draudzīgu mobilitāti, jau līdz 2022. gada vasarai plānots atklāt vēl četras elektrouzlādes stacijas stratēģiski nozīmīgās DUS Rīgā.

Image
Depozītsistēma

Depozītsistēmas punkti

Ērta pieturvieta ar pievienoto vērtību, Circle K stacijās ir atklāti taras depozītsistēmas punkti, lai rūpēs par šķirošanu nebūtu jāveic lieki kilometri. Piestāj un gādā par to, lai tukšā tara piedzīvo otro dzīvi!

Depozītsistēmas punkti mūsu DUS ir izvietoti reģionos, lai rūpēs par vidi veicinātu depozītsistēmas pārklājumu visā Latvijā.

 • Taras depozīta vietas
  Ādaži Ādaži, Vidlauku iela 1,Stapriņi, Ādažu novads
  Apvedceļš "Laimes"`, Ūlupji, Ropažu novads
  Bauska

  Zaļā iela 10, Bauska, Bauskas nov.,

  Grenctāles Ozolnieki, Ceraukstes pag., Bauskas nov.
  Kandava 'Mazcuntes'', Kandavas pag., Kandavas nov.
  Kuldīga Ganību iela 22, Kuldīga, Kuldīgas nov.
  Limbaži Limbaži, Cēsu iela 30
  Salacgrīva Viļņu iela 4, Salacgrīva, Salacgrīvas nov.
  Saldus Apvedceļš 11, Saldus , LV-3801
  Talsi "Jaunratnieki”, Jaunzemes, Ģibuļu pagasts, Talsu novads, LV-3297
  Tukums Meža iela 30, Tukums, Tukuma nov., LV-3101

   

Image
Kafijas briketes

Briketes no kafijas biezumiem

Kurināmās briketes no kafijas biezumiem? Jā! Iestājoties par ilgtspējīgu kafijas ceļu arī pēc tās baudīšanas, kopā ar Latvijas jaunuzņēmumu Koffeco veidojam kurināmās briketes no izlietotiem kafijas biezumiem. Šogad pārstrādātas jau pirmās divas tonnas un radīts pirmais prototips, lai pēc plāna 2022. gada martā kurināmās kafijas briketes nokļūtu mūsu veikalu plauktos un ienestu siltumu arī tavās mājās.