Image
Degviela
Image
Degviela
Benzīns

Izvēlies miles degvielu un nekad neapstājies par ātru!

Circle K benzīns miles un milesPLUS ir radīts atbilstoši Eiropas Savienības standartiem (EN228 – benzīns) un ir bagātināts ar funkcionālajām piedevām, kas to padara par labāko izvēli tavam auto.

Ar miles un milesPLUS brauc līdz pat 3% tālāk un:

  • samazini patēriņu
  • pasargā auto dzinēju
  • optimizē dzinēja veiktspēju
  • parūpējies par mazāku izmešu daudzumu

Mēs piedāvājam degvielu, kas atbilst Eiropas Savienības standartiem, kuri ir dzinēju projektēšanas un izstrādes procesa pamatā un nosaka 16 kvalitatīvas degvielas parametrus, lai tavs auto darbotos tā, kā to ir paredzējuši visi lielākie autoražotāji.

Mūsu degviela miles un milesPLUS ir papildināta ar funkcionālajām piedevām, un tās  ekonomija ir pārbaudīta vairāk nekā 350 testos, ko veicis neatkarīgais zinātniskās izpētes institūts BOSMAL. Tie pierāda: ar miles un milesPLUS vari nobraukt garāku ceļu bez papildu izmaksām, kā arī ilgtermiņā parūpēties par automašīnas veiktspēju.

Ar miles un milesPLUS tu aizbrauksi līdz pat 3% tālāk – tavs auto kļūs ekonomiskāks, un rūpes par dzinēju uzlabos tā veiktspēju un samazinās izmešu daudzumu.

Izvēlies miles un uzpildies Circle K stacijās visā Latvijā!

Image
benzins miles

Benzīns miles 95

Aizved līdz pat 3% tālāk!

Benzīnam miles oktānskaitlis ir 95, kas atbilst Eiropas Savienības standarta EN228 prasībām un LR Ministru kabineta noteikumiem par bioetanola 10% saturu degvielā. Īpašu to padara funkcionālās piedevas. Tās nodrošina lielāku degvielas ekonomiju, novērš nosēdumu uzkrāšanos dzinējā un palīdz sadedzināt degvielu efektīvāk. Lietojot miles benzīnu ilgstoši, piedevas tiešā veidā ietekmē degvielas patēriņu – samazina to, kā arī samazina degvielas sadegšanas procesā izveidojušos oglekļa dioksīda un citu kaitīgo produktu emisiju. 

Image
benzins milesplus

Benzīns milesPLUS 98

 

Benzīnam milesPLUS ir paaugstināts oktānskaitlis – 98, kas atbilst Eiropas Savienības standarta EN228 prasībām un LR Ministru kabineta noteikumiem (bez bioetanola). Apvienojumā ar berzes modifikatoriem un funkcionālajām piedevām, kas nodrošina lielāku degvielas ekonomiju, novērš nosēdumu uzkrāšanos dzinējā, ilgtermiņā uztur dzinēju tīrāku, tādējādi optimizējot tā veiktspēju, ar milesPLUS tavs auto ilgtermiņā iegūs vēl lielāku jaudu un ekonomiju.

Benzīns 95 miles 98 milesPLUS
Samazina degvielas patēriņu
Samazina izmešu daudzumu
Paildzina dzinēja darba mūžu
Attīra un aizsargā dzinēju  
Saglabā dzinēja jaudu  
Optimizē veiktspēju  

 

Uzpildies, kur uzticies!

Uzdod savu jautājumu degvielas kvalitātes ekspertiem!

* Degvielas ietaupījums ir pārbaudīts neatkarīgā pētījumā saskaņā ar ES un industrijas standarta testiem. Pētījumā salīdzināta miles degviela ar ES standartiem atbilstošu degvielu, kas nesatur piedevas. Faktiskais ietaupījums var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un vadīšanas stila. Ietaupījums sasniedzams, lietojot miles pastāvīgi.

Dīzeļdegviela

Autogāze