Image
Circle K patiesi labs ēdiens
Image
Circle K patiesi labs ēdiens
Patiesi labs ēdiens
Vai tā būtu rīta kafija un brokastis, maltīte garā pārbraucienā vai našķis darba dienas noslēgumā – mēs rūpējamies, lai mūsu ēdiens un dzērieni vienmēr ir svaigi, garšīgi, veselīgi un videi draudzīgi.

Tas nozīmē, ka mēs, pirmkārt, rūpīgi izvēlamies izejvielas – dabīgākus produktus (piemēram, hotdogu desiņas ar lielāku gaļas īpatsvaru, kafijas pupiņas ar ekomarķējumu), kā arī ieviešam gardus veģetāros ēdienus. Otrkārt, rūpējamies par globāliem izaicinājumiem – videi draudzīgu iepakojumu un ēdienu pārpalikumu samazināšanu. Vēlamies visiem, kas ir ceļā, sniegt iespēju baudīt patiesi labu ēdienu un dzērienus.

Mēs koncentrējamies uz videi draudzīgiem risinājumiem četros virzienos.

Pilnveidojam savus produktus

Mēs rūpējamies, lai ēdieni un dzērieni mūsu stacijās ir augstas kvalitātes un lai to sastāvā ir pēc iespējas mazāk nepilnvērtīgu uzturvielu, kā, piemēram, sāls un tauku. Ēdienu sastāvdaļas mēs izvēlamies tā, lai tajos būtu pēc iespējas mazāk konservantu.

Pētām produktu un izejvielu izcelsmi

Mēs uzraugām, lai visi pārtikas produkti un dzērieni, kas tiek tirgoti mūsu stacijās, tiek ražoti atbildīgi. Rūpīgi izvērtējam savus sadarbības partnerus un piegādātājus, kā arī veicam regulāru kvalitātes kontroli, lai pārraudzītu visu ražošanas ķēdi – no audzēšanas un apstrādes līdz transportēšanai un uzglabāšanai.

Image
Kafijas krūze

Pasniedzam vēl labāku kafiju

Mūsu lieliskā kafija ir klientu iecienītākais produkts. Kopš 2019. gada tā 100% tiek gatavota no rūpīgi izvēlētām pupiņām, kas ievāktas saimniecībās ar Lietusmežu alianses sertifikātu. Tādā veidā mēs atbalstām dabas aizsardzību un atbilstošu apstākļu nodrošināšanu kafijas audzētājiem. Tāpat mēs piedāvājam kafiju un citus karstos dzērienus baudīt no savas krūzes – tā ļaujot arī tev rūpēties par vidi un ietaupīt 10%.

Samazinām atkritumu daudzumu

Ēdienu pārpalikumi ir viens no lielākajiem izaicinājumiem daudzviet pasaulē. Plastmasas iepakojums un tā daudzums atstāj lielu ietekmi uz vidi. Mēs vēlamies mazināt šo problēmu! Ieviešot digitālus rīkus, kas kalkulē pārtikas patēriņu, mēs ēdienu varam uzglabāt vēl efektīvāk un ātrai lietošanai pagatavot tieši tik, cik nepieciešams, lai nerastos pārpalikumi. Mēs atsakāmies no lieka iepakojuma un esošo padarām pēc iespējas videi draudzīgāku un pārstrādājamu.

Mūsu mērķi

Galvenie mērķi (2018–2023):

• Pilnībā definēt uzturvielas un alergēnus ēdienu piedāvājumā
• Panākt visu mūsu piegādātāju atbilstību ilgtspējas kritērijiem
• 30% kafijas apjoma pārdot termokrūzēs
• Katru gadu atkritumu daudzumu samazināt par 25%

Ko vari darīt tu?

Ikdienā rīkojies atbildīgi:
• Šķiro atkritumus
• Mašīnā turi piepildāmu ūdens pudeli un termokrūzi, no kuras baudīt kafiju, esot ceļā
• Izmēģini jaunus un veselīgus ēdienus – tev tie iegaršosies!

Mūsu ēdieni un dzērieni