Image
Circle K patiesi labs ēdiens
Image
Circle K patiesi labs ēdiens
Patiesi labs ēdiens
Mēs rūpīgi izvēlamies izejvielas un rūpējamies par tādiem globāliem izaicinājumiem kā videi draudzīgu iepakojumu un ēdienu pārpalikumu samazināšanu.

Uzraugām, lai visi pārtikas produkti un dzērieni, kas tiktu tirgoti mūsu stacijās, tiek ražoti atbildīgi. Rūpīgi izvērtējam savus sadarbības partnerus un piegādātājus, kā arī veicam regulāru kvalitātes kontroli, lai pārraudzītu visu ražošanas ķēdi – no audzēšanas un apstrādes līdz transportēšanai un uzglabāšanai.

Pasniedzam vēl labāku kafiju

Mūsu lieliskā kafija ir klientu iecienītākais produkts. Kopš 2019. gada tā 100% tiek gatavota no rūpīgi izvēlētām pupiņām, kas ievāktas saimniecībās ar Lietusmežu alianses sertifikātu. Tādā veidā mēs atbalstām dabas aizsardzību un atbilstošu apstākļu nodrošināšanu kafijas audzētājiem. Tāpat mēs piedāvājam kafiju un citus karstos dzērienus baudīt no savas krūzes – tā ļaujot arī Tev rūpēties par vidi un ietaupīt 25%.

Samazinām atkritumu daudzumu

Ēdienu pārpalikumi ir viens no lielākajiem izaicinājumiem daudzviet pasaulē. Plastmasas iepakojums un tā daudzums atstāj lielu ietekmi uz vidi. Mēs vēlamies mazināt šo problēmu. Ieviešot digitālus rīkus, kas kalkulē pārtikas patēriņu, mēs ēdienu varam uzglabāt vēl efektīvāk un ātrai lietošanai pagatavot tieši tik, cik nepieciešams, lai nerastos pārpalikumi. Mēs atsakāmies no lieka iepakojuma un esošo padarām pēc iespējas videi draudzīgāku un pārstrādājamu.